TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Uitgevers zien geen brood in het werk van schrijver Rory Jansen (Bradley Cooper), tot hij tijdens een tripje naar Parijs een oud manuscript vindt.
Rory doet in het knappe drama The Words vervolgens alsof hij het zelf geschreven heeft. Binnen de kortste keren heeft hij een uitgever gevonden.
Zijn 'debuutroman' krijgt lovende recensies. Maar Rory's plagiaat blijft niet zonder gevolgen.
Op het toppunt van zijn carrière ontmoet Rory de werkelijke schrijver van het manuscript, en hij confronteert Rory met zijn daden. Niet alleen Rory’s literaire carrière valt in duigen, ook zijn persoonlijke leven en relatie met Dora (Zoe Saldana) gaan eraan onderdoor.
Los van alle persoonlijke perikelen is de film ook een verhaal over het maken van keuzes en de consequenties van die keuzes. Op een gegeven moment kan Rory niet meer terug – althans voor zijn gevoel – en gaat het van kwaad tot erger.
Braldey Cooper zet zijn gewetensstrijd in The Words knap neer.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen