TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Uitgevers zien geen brood in het werk van schrijver Rory Jansen (Bradley Cooper), tot hij tijdens een tripje naar Parijs een oud manuscript vindt.
Rory doet in het knappe drama The Words vervolgens alsof hij het zelf geschreven heeft. Binnen de kortste keren heeft hij een uitgever gevonden.
Zijn 'debuutroman' krijgt lovende recensies. Maar Rory's plagiaat blijft niet zonder gevolgen.
Op het toppunt van zijn carrière ontmoet Rory de werkelijke schrijver van het manuscript, en hij confronteert Rory met zijn daden. Niet alleen Rory’s literaire carrière valt in duigen, ook zijn persoonlijke leven en relatie met Dora (Zoe Saldana) gaan eraan onderdoor.
Los van alle persoonlijke perikelen is de film ook een verhaal over het maken van keuzes en de consequenties van die keuzes. Op een gegeven moment kan Rory niet meer terug – althans voor zijn gevoel – en gaat het van kwaad tot erger.
Braldey Cooper zet zijn gewetensstrijd in The Words knap neer.
NTR heeft bevestigd: Stefan de Walle stopt na vijftien jaar als 'adviseur' van de Sint
16:11Zo kijk je live naar kartrace Max Verstappen op Silverstone: Max vs 100
14:57B&B Vol Liefde-Arie: 'Of ik nu bij Caroline op de slaapkamer mag?'
14:04Dit programma vervangt Triviant op NPO1
13:33Rumoer rond Sinterklaasjournaal: 'Stefan de Walle vertrekt als assistent van goedheiligman'