TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Kevin Durant is al jaren een van de bekendste en populairste basketballers van Amerika. Zo populair zelfs dat hij zijn eigen film kreeg.
Thunderstruck draait om de zestienjarige Brian (Taylor Gray). Hij is een groot fan van basketballer Kevin Durant, de grote ster van NBA-team Oklahoma City Thunder.
Brian zou dolgraag net zo goed kunnen basketballen als zijn grote idool, maar hij heeft geen greintje talent. Om over balgevoel nog maar te zwijgen.
Tot die ene magische dag. Ineens kan Brian basketballen als de beste. Hij groeit zelfs uit tot de ster van zijn high-schoolteam.
En Kevin Durant? Die gooit ineens geen deuk meer in een pakje boter.
Het lijkt erop dat Durant en Brian van talent gewisseld hebben. De timing van die wissel is niet al te best: de Thunders moeten een serie belangrijke wedstrijden spelen.
Kevin Durant deed al zijn 'stunts' in Thunderstruck zelf. Dat viel hem nog niet mee.
Volgens de sterbasketballer was het moeilijkste aan de film niet het acteren, maar het feit dat hij zoveel schoten moest missen.
Naast Durant zijn er in de film nog een aantal NBA-sterren te zien. Durants teamgenoten van Oklahoma City Thunder zijn van de partij.
Ex-basketballers als Shaquille O'Neal, Charles Barkley, Reggie Miller en Steve Kerr spelen zichzelf. Ze zijn te zien als commentator.
Vanavond op TV: Meisjes van de Goede Herder, De hygiënepolitie, Peppermint
20:51Ik Vertrek: zo gaat het nu met de familie Mensing op Bonaire
15:57Het ziet er somber uit voor de toekomst van Van Roosmalen & Groenteman
15:30Deze BN’ers hebben al eens meegedaan aan Make Up Your Mind
13:34Wadie uit B&B Vol Liefde doet nu mee aan Wedding in a Week