TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Transformers: Age of Extinction, de vierde film uit de Transformers-franchise, moeten de autobots vluchten voor CIA-agent Harold Attinger (Kelsey Grammer). Hij heeft een team samengesteld dat de Autobots en de Decepticons moet opsporen en vernietigen.
Optimus Prime en de resterende Autobots hebben in Transformers: Age of Extinction hulp nodig. Ze komen uit bij monteur en robotexpert Cade Yeager (Mark Wahlberg).
De manier waarop is vrij bijzonder: Cade koopt een oude, afgeragde vrachtwagen.
Als hij het vehikel in zijn schuur aan de praat probeert te krijgen, wacht hem een verrassing: het barrel dat hij gekocht heeft is niemand minder dan Optimus Prime zelf.
Recensenten zijn over het algemeen niet zo te spreken over de Transformers-films. Ze vinden ze te lang, te luidruchtig en weinig origineel. Michael Bay had zelfs de dubieuze eer de Razzie voor slechtste regisseur te 'winnen' voor Transformers: Age of Extinction.
Dat zal de fans allemaal worst wezen: wereldwijd bracht de film meer dan een miljard (!) dollar op. Michael Bay transformert daarom vrolijk door.
In 2017 verscheen Transformers: The Last Knight en eind 2018 kreeg Autobot Bumblebee een eigen film. Voor 2022 staat nog een Transformers-film in de planning.
Het gaat niet goed met boer Geert uit Boer Zoekt Vrouw
11:23Simone Weimans bezoekt voormalige Nederlandse koloniën in nieuwe docuserie
10:54Kijkers van De Bondgenoten kritisch op nieuw onderdeel met AI-coach
09:04Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte presenteren nieuwe vrijdagavondshow
07:51De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers onder de indruk van verbouwing van Bart en Loes