TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Politieman Max Ballister en zijn vrouw zijn net aangeschoven voor een romantisch diner in een restaurant als Max een telefoontje krijgt van zijn informant. Dat denkt Max tenminste. Het is een valstrik: als Max naar buiten loopt om het telefoontje aan te nemen, wordt hij neergeschoten.
Max' vader Simon is niet alleen in de rouw om de dood van zijn zoon, hij is ook vastbesloten om de daders een koekje van eigen deeg te geven. Aangezien Steven Seagal in Urban Justice de rol van Simon speelt, kunnen de moordenaars hun borst natmaken.
Simon is namelijk iemand die je beter niet boos kunt maken. De voormalig CIA-agent is voor de duvel niet bang, kan knokken als de beste en hij kan ook nog eens goed met wapens overweg.
Tijdens zijn zoektocht naar de daders belandt Simon midden in een bendeoorlog waar je u tegen zegt. Resultaat: een hele stapel dode gangsters.
Tijdens de opnames van Urban Justice was Steven Seagal de vijftig al ruimschoots gepasseerd. De acteur annex vechtsportmeester was dan ook niet meer op zijn fitst, en in strakke spijkerbroeken paste hij ook al een tijdje niet meer.
Het is de vijfde samenwerking tussen Seagal en regisseur Don E. FauntLeRoy. Blijkbaar waren die eerste vier keren de regisseur niet zo heel goed bevallen: hij wilde Urban Justice alleen regisseren op voorwaarde dat Seagal de set niet zou verlaten voordat FauntLeRoy had gezegd dat hij weg mocht.
Partnerbijdrage
Moeder Mary geeft update over Marco Borsato: 'Blije man'
06:47Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Morning Glory
09:10De TV van gisteren: The voice of Holland keert terug met 1,8 miljoen kijkers
08:39Makers Flikken Rotterdam zoeken met spoed donkere bus voor opnames
08:33Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg