TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Politieman Max Ballister en zijn vrouw zijn net aangeschoven voor een romantisch diner in een restaurant als Max een telefoontje krijgt van zijn informant. Dat denkt Max tenminste. Het is een valstrik: als Max naar buiten loopt om het telefoontje aan te nemen, wordt hij neergeschoten.
Max' vader Simon is niet alleen in de rouw om de dood van zijn zoon, hij is ook vastbesloten om de daders een koekje van eigen deeg te geven. Aangezien Steven Seagal in Urban Justice de rol van Simon speelt, kunnen de moordenaars hun borst natmaken.
Simon is namelijk iemand die je beter niet boos kunt maken. De voormalig CIA-agent is voor de duvel niet bang, kan knokken als de beste en hij kan ook nog eens goed met wapens overweg.
Tijdens zijn zoektocht naar de daders belandt Simon midden in een bendeoorlog waar je u tegen zegt. Resultaat: een hele stapel dode gangsters.
Tijdens de opnames van Urban Justice was Steven Seagal de vijftig al ruimschoots gepasseerd. De acteur annex vechtsportmeester was dan ook niet meer op zijn fitst, en in strakke spijkerbroeken paste hij ook al een tijdje niet meer.
Het is de vijfde samenwerking tussen Seagal en regisseur Don E. FauntLeRoy. Blijkbaar waren die eerste vier keren de regisseur niet zo heel goed bevallen: hij wilde Urban Justice alleen regisseren op voorwaarde dat Seagal de set niet zou verlaten voordat FauntLeRoy had gezegd dat hij weg mocht.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'