TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Op sommige momenten zou je er het liefst de brui aan geven, alles uit je handen laten vallen en verdwijnen. Maar wat als je dat ook echt doet?
Harold Wakefield (Bryan Cranston) heeft het goed voor elkaar. Hij heeft een prachtig gezin, een mooi huis en een goede baan.
Op een dag laat hij dat allemaal voor wat het is. Hij lijkt van de aardbodem verdwenen.
Maar Harold is niet echt weg; hij houdt zich schuil op de zolder van de garage. Het was Harolds bedoeling om daar een dagje te zitten, gewoon om te kijken wat er zou gebeuren.
Vanuit de garage ziet Harold hoe zijn vrouw (Jennifer Garner) en dochter zich prima redden, hoe zijn leven verdergaat zonder hem. Hoe langer Harold daar zit, hoe moeilijker het wordt om terug te keren naar zijn leven.
Is het überhaupt nog wel zijn leven?
Bryan Cranston zal waarschijnlijk de rest van zijn leven herinnerd worden aan zijn iconische rol van Walter White. In de vijf seizoenen van de serie Breaking Bad zagen we dit personage dat Cranston speelt veranderen van scheikundeleraar in medogenloze drugsbaron.
Toch heeft Cranston aangetoond meer te zijn dan Walter White. Zo kreeg hij een Oscarnominatie voor zijn rol als verketterde schrijver in Trumbo. Ook in Wakefield zien we hem van een hele andere kant.
Ewout Genemans reageert op onrust rondom online komen van Bureau Utrecht
09:50Familie Kraan neemt afscheid van Een Huis Vol Emigreert
08:23De TV van gisteren: Kijkers worden beroerd van de termen 'vriend' en 'broer' in Bureau Utrecht
06:47Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Oogappels, The Hobbit: The Desolation of Smaug
06:00Advent dag 10 | Nooit meer streamstress met de gratis Binge-app!