TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 2003 werkt Kim Baker als redacteur bij een nieuwszender in New York. Dat is een vrij zeker bestaan.
Toch besluit ze in Whiskey Tango Foxtrot haar veilige leventje achter zich te laten. Waarom?
Kim (Tina Fey) kan drie maanden aan de slag als verslaggever in Afghanistan. Toegegeven: het is ver weg, maar zo heeft ze eindelijk de kans om zelf voor de camera te staan.
Ze is een van de weinigen op de redactie die geen kinderen heeft, dus ze is ook nog eens de logisch keuze voor haar chef. Dat ze daar haar vriend in New York moet achterlaten, neemt Kim op de koop toe.
Eenmaal in Afghanistan moet Kim verslag doen van de war on terror. Gelukkig is het niet alleen maar geweld en dood en verderf wat de klok slaat.
In Kaboel raakt Kim namelijk bevriend met haar Britse collega Tanya Vanderpoel (Margot Robbie). Tussen de gevechten door zetten ze geregeld samen de bloemetjes buiten.
Whiskey Tango Foxtrot is gebaseerd op The Taliban shuffle, het boek dat Kim Barker over haar tijd in Afghanistan schreef.
Barker vertelde in een interview hoe Tina Fey interesse kreeg om haar te spelen. Volgens de journalist trok een recensie van haar boek in de New York Times de aandacht van de actrice.
Recensent Michiko Kakutani schreef in die recensie dat Barker zichzelf neerzet als een personage van Tina Fey.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'