TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De gespierde worstelaar met het oranje broekje vertelt computerspelpersonage Ralph precies waar het op staat: ‘Je bent een slechterik, leg je erbij neer. Dat betekent nog niet dat je een slecht mens bent.’
Maar Ralph wil het niet accepteren: na dertig jaar de slechterik te zijn geweest in computerspel Fix-It Felix Jr. wil hij eindelijk eens een keer de held zijn. In zijn eigen spel gaat dat nooit gebeuren, daar is Felix al de kampioen.
Daarom besluit Ralph om zijn geluk te beproeven in de andere computerspellen in de speelhal. Door die zoektocht naar een nieuwe wereld leert Ralph dat hij goed is zoals hij is.
En ook niet onbelangrijk: Ralph maakt vrienden. Samen met Vanellope uit het racespel Sugar Rush beleeft Ralph spannende avonturen.
Onderweg is het volop genieten van de prachtige animaties en de goede stemacteurs. Doorgewinterde gamers krijgen net dat beetje meer: Wreck-It Ralph grossiert in verwijzingen naar (klassieke) computerspellen.
Bij animatiefilms nemen de stemacteurs hun rollen vaak apart op. Bij Wreck-It Ralph ging het anders.
Regisseur Rich Moore haalde hoofdrolspelers als John C. Reilly, Sarah Silvermann en Jack McBrayer tegelijkertijd naar de studio. Zo konden ze hun stemmen samen opnemen.
Door die manier van samenwerking hadden de acteurs ook de ruimte om van het script af te wijken en samen te improviseren. Dat deden ze dan ook volop.
Gerard Joling samen met Jutta Leerdam te zien in nieuwe seizoen Casa di Beau
09:43Sam van Royen raakt 'tikkeltje gefrustreerd' als mensen hem een nepo-baby noemen
08:54WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?
08:39De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien
07:58De TV van gisteren: Tim Hofman geprezen voor Over Mijn Lijk en kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan