TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na jaren van trouwe dienst bij de Mossad, de Israëlische geheime dienst, is Zohan (Adam Sandler) toe aan een leven zonder gevaar.
De geheim agent weet in de komedie You Don't Mess with the Zohan wel hoe hij dat voor elkaar moet krijgen. Hij zet gewoon zijn eigen dood in scène.
Vervolgens verhuist Zohan naar New York om daar zijn droom na te jagen: een eigen kapsalon.
Die truc werkt als een zonnetje. Binnen no time loopt Zohans droomzaak als een tierelier. De New Yorkse dames staan letterlijk in de rij voor Zohans gouden handjes.
Zijn nieuwe leventje komt op losse schroeven te staan door een toevallige ontmoeting met een taxichauffeur. De Palestijnse Salim (Rob Schneider) herkent Zohan uit zijn vorige leven. Bovendien heeft hij nog een appeltje met hem te schillen.
Het klinkt onwaarschijnlijk, een geheim agent die zijn eigen dood in scène zet om een nieuwe leven te beginnen als kapper. Toch is You Don't Mess with the Zohan – losjes – gebaseerd op een waargebeurd verhaal.
Adam Sandler haalde zijn inspiratie voor Zohan bij Nezi Arbib. Voor hij zijn kapsalon in Solana Beach, Californië opende, was hij soldaat in het Israëlische leger.
Voor de opnames van de film ging Sandler bij Arbib in de leer: de kapper en ex-militair bracht de acteur de fijne kneepjes van het kappersvak bij.
'Dit is echt een leuk nieuw Vandaag Inside-talent'
10:29Tygo Gernandt terug in Fort Alpha: 'Ik zat juichend achter mijn telefoon'
10:21Vanaf deze datum is de streaming-editie van Wie is de Mol? te zien
09:54Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Ewout:
09:02Fred wil geen verwijten van Ellen in B&B Vol Liefde