TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na jaren van trouwe dienst bij de Mossad, de Israëlische geheime dienst, is Zohan (Adam Sandler) toe aan een leven zonder gevaar.
De geheim agent weet in de komedie You Don't Mess with the Zohan wel hoe hij dat voor elkaar moet krijgen. Hij zet gewoon zijn eigen dood in scène.
Vervolgens verhuist Zohan naar New York om daar zijn droom na te jagen: een eigen kapsalon.
Die truc werkt als een zonnetje. Binnen no time loopt Zohans droomzaak als een tierelier. De New Yorkse dames staan letterlijk in de rij voor Zohans gouden handjes.
Zijn nieuwe leventje komt op losse schroeven te staan door een toevallige ontmoeting met een taxichauffeur. De Palestijnse Salim (Rob Schneider) herkent Zohan uit zijn vorige leven. Bovendien heeft hij nog een appeltje met hem te schillen.
Het klinkt onwaarschijnlijk, een geheim agent die zijn eigen dood in scène zet om een nieuwe leven te beginnen als kapper. Toch is You Don't Mess with the Zohan – losjes – gebaseerd op een waargebeurd verhaal.
Adam Sandler haalde zijn inspiratie voor Zohan bij Nezi Arbib. Voor hij zijn kapsalon in Solana Beach, Californië opende, was hij soldaat in het Israëlische leger.
Voor de opnames van de film ging Sandler bij Arbib in de leer: de kapper en ex-militair bracht de acteur de fijne kneepjes van het kappersvak bij.
Johan Derksen prijst Gordon: 'Hij heeft nu doorzettingsvermogen getoond'
12:37Chris Zegers terug met reisprogramma, maar niet op tv
12:24We Zijn er Bijna!-presentatrice Marlijn Weerdenburg geveld door infectie
10:26Dit programma neemt binnenkort de plaats in van Strijders op NPO 1
10:00Anniko van Santen blijkt dol op dit tv-genre: 'Soms zit ik hoofdschuddend op de bank'