TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Isa (Barbara Sloesen) heeft alles mee. Ze is jong, gevat en heeft een leuke baan als dierenarts.
Alleen in de liefde wil het niet zo lukken. En dat komt vooral omdat Isa nogal onzeker is over haar lijf.
Ondertussen verliest Isa haar hart aan het baasje van Bo, een labrador die ze redt na een chocoladevergiftiging. Maar deze Ruben (Jim Bakkum) ziet haar natuurlijk niet staan – denkt Isa – ze is veel te gewoontjes voor zo'n knapperd.
In Zwaar verliefd! besluit ze dat het tijd is om daar iets aan te doen. Ze zegt vaarwel tegen snoep, snacks en chocolade en neemt een abonnement op de sportschool.
Misschien dat Ruben wel met haar uit wil als ze straks een killer body heeft?
Eind 2018, begin 2019 deed Zwaar verliefd! het behoorlijk goed in de Nederlandse bioscopen. Bijna 250.000 mensen kochten een kaartje.
Niet zo gek dus dat er een vervolg kwam. Zwaar verliefd! 2 had op 17 december moeten verschijnen, maar de coronamaatregelen – met sluiting van de bioscopen – gooide roet in het eten.
Productiemaatschappij Dutch FilmWorks stelde de release daarom uit tot 2021. Een precieze datum is nog niet bekend.
Frank Jansen vertelt meer over 'uitgelekte' terugkeer op tv
16:41Wolter Kroes en dochter brengen na DNA Singers-optreden samen nummer uit
14:32Cheyenne Löhnen laat zich uit over mogelijke terugkeer Katja Schuurman in GTST
13:23'Smerige' confrontatie Angela de Jong in Goedenavond Nederland wordt druk nabesproken
12:26Deze BN'ers doen mee aan De Allesweter VIPS: 'Verwacht chaos'