TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De tweede aflevering van Beat Me: The Five Knock-Outs met presentator Frank Dane aan het roer is zaterdagavond enorm slecht bekeken. De zangwedstrijd kwam niet verder dan 288.000 kijkers.
Voor de eerste uitzending van vorige week zaterdag stemden nog 415.000 nieuwsgierigen af op SBS6, maar een week later hebben ze het allemaal wel gezien. Beat Me: The Five Knock-Outs staat door de belabberde score al niet eens meer in de dag top 25 van Stichting KijkOnderzoek. De kritiek was ook niet van de lucht.
Oké, ik heb het een kans gegeven maar er komen er maar 2 woorden bij mij op.
Doorgestoken kaart...
Doei...#beatme — Rob (@mf_zus) July 17, 2021
Dat #deoranjezomer moet wachten voor #beatme . Het is maar goed dat ze eigen publiek hebben want met zo'n programma voor je kijkt niemand meer. — Cees de Vos (@devos61) July 17, 2021
Op SBS jureren C artiesten D artiesten wat een armoe op de zaterdagavond! #beatme — elske (@ElskeKevie25) July 17, 2021
Op primetime deed Het echte leven in de dierentuin op NPO 1 het met 885.000 kijkers heel behoorlijk. De beestjes hielden onder andere De Avondetappe (751.000) en De Oranjezomer (598.000) achter zich.
Ook Ziggo Sport deed lekker mee zaterdag. De allereerste sprintrace in de geschiedenis van de Formule 1 werd namelijk door 717.000 kijkers gezien. De Nederlandse fans konden uit hun dak gaan, want Max Verstappen won de verkorte race over 100 kilometer op het circuit van Silverstone.
Lekker Maxxxie 🦁 wint gewoon de allereerste sprint #f1 #formule1 #SilverstoneGP #Silverstone #BritishGP pic.twitter.com/1fJydHJbvy — kimberley ❤️♠️ (@kimberley1806) July 17, 2021
Babette van Veen reageert op overlijden van ex-echtgenoot Bas Westerweel
15:28Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom