TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was daarentegen wel een bijzondere aflevering. In plaats van zeven volwassen kandidaten stonden er donderdagavond zeven jongeren tussen de 10 en 15 jaar op het podium van I can see your voice. De gast deze week was de jonge zanger Silver Metz. Hij mocht uitvogelen wie van de kids echt kan zingen en wie iedereen voor de gek houdt. Ook in deze aflevering hielp het panel bestaande uit Marieke Elsinga, Fred van Leer, Danny de Munk en Edsilia Rombley een handje mee.
Rens zie ik wel zo groot worden met kluchts en theaters. Talentje hoor👌 #ICanSeeYourVoice — DMI (@DMI200) June 10, 2021
Ik ben fan van Rens! Leuk man, die kinderen! #Icanseeyourvoice — Marieke van den Broe (@Ukkiebroeke) June 10, 2021
Boele is de held van alle afleveringen, wat een mooi ventje die een groot voorbeeld is #icsyv #ICanSeeYourVoice — Marc Koot (@MarcKoot) June 10, 2021
De held van de avond is boele. Ongelooflijk wat knap op 12 jarige leeftijd even er voor uitkomen dat je op jongens valt #ICanSeeYourVoice pic.twitter.com/WrAX4iMFR9 — bl⭕eme's days (@BloemeEB) June 10, 2021
Wat is Nederland zuur!! Klagen over een jochie van 13 dat nu al meer in zn leven heeft bereikt dan jij! En een jochie van 12 die voor zn geaardheid durft uit te komen op deze leeftijd.. ik kan alleen maar respect hebben voor deze kinderen, want dat zijn ze nog! #ICanSeeYourVoice — Ramona Kummeling (@Ramoontje87) June 10, 2021
Humberto Tan sloot de avond af met zijn talkshow Humberto, die deze week weer begon. Met 812.000 kijkers was de talkshow - na het nieuws - het best bekeken programma van de avond. Voor het eerst wist Humberto ook meer kijkers te trekken dan concurrent Op1.
Goed dat Humberto weer op tv is ipv alleen maar Beau en Jinek #Humberto — André (@Erdna74316795) June 10, 2021
Toch fijn dat hij weer terug is met een dagelijkse #talkshow #humberto — Yvonne (@ennovy64) June 10, 2021
Net als de afgelopen weken zat de donderdagavond van NPO 1 vol buitenlandse programma's. De kijkcijfers vallen alleen wel een beetje tegen. De prachtige natuurdocumentaire A perfect planet trok prime time maar 525.000 kijkers. Naar de derde aflevering van The great British bake off keken in totaal 574.000 mensen.
Komende maanden zijn Wilfred Genee, Johan Derksen en René van der Gijp maar liefst twee keer per dag te zien met De Oranjezomer. Maar deze talkshow is donderdagavond om 23.00 uur erg slecht van start gegaan met slechts 326.000 kijkers. Dat was zelfs niet genoeg voor een plek in de dagelijkse kijkcijfer top 25.
Nou #Oranjezomer alweer gezien Dick die niks zegt en Johan op zijn stokpaarden. — Serko 😷😐 (@Ho_Serko) June 10, 2021
Hahaha die marcel van roosmalen is zo fucking droog #Oranjezomer — 🤦🏽♂️ (@iamtrisstan) June 10, 2021
Ik vond het een beetje tegenvallen vanavond, ligt het nou aan mij?#Oranjezomer — Marco Bossink (@Latinmarco) June 10, 2021
#Oranjezomer #deoranjezomer. Dit dagelijks ? Gaat het niet vervelen ? — JAMAL (@ikkbenjamal) June 10, 2021
In de laatste aflevering van Petit Chateau gingen Montane en Maxime Meiland aan de slag met het huis van Henk, Marloes en hun vier kinderen. De woning was te klein voor nóg een babykamer, maar toch is er een vijfde op komst. Het resultaat mag er zijn, maar de laatste aflevering van het eerste seizoen trok niet meer dan 331.000 kijkers. Dat is beduidend minder dan de 783.000 kijkers waar het programma mee begon.
Het programma 10 voor taal met Harm Edens scoorde nét iets beter dan Petit chateau. Donderdagavond stemden 396.000 mensen op het taalprogramma af.
Wat maken ze het toch altijd heel bijzonder mooi zeg 😍#petitchateau — Rob (@robpris) June 10, 2021
#PetitChateau weer prachtig geworden — Ricardo 🤍❤🤍 (@Ricardofortes42) June 10, 2021
Meiden, jullie hebben jezelf overtroffen. Heel gaaf gedaan! #chapeau #petitchateau — Tassie 💁♀️ (@Poppetje0906) June 10, 2021
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie
11:00Sjoerd van Ramshorst blikt vooruit op het WK voetbal: 'Het kan zomaar in één keer klaar zijn'
10:27In deze stad komt het Glazen Huis van 3FM Serious Request in 2026 te staan
10:00Noa Vahle, Sjoerd Mossou en Youri Mulder delen hun voorspellingen voor het WK voetbal 2026
10:00Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'