TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een unieke tweede aflevering van het nieuwe seizoen Postcode Loterij Miljoenenjacht. Gayle uit Uithoorn gaat er namelijk vandoor met een dubbele prijs!
Gayle drukte te laat op de knop in de halve finale maar won het uitstapbedrag van € 38.000,- alsnog via de trekking. Daar kwam nog maar liefst € 116.000,- bij nadat ze in de finale belandde doordat zij de rekensom goed had. Dit maakte het een unieke aflevering, omdat het niet vaak voorkomt dat een deelnemer het uitstapbedrag in de halve finale wint en de finale zelf haalt. Het geld komt overigens goed terecht, want Gayle gaat binnenkort trouwen.
Ergens is het ook wel raar dat je als kandidaat ook nog kans maakt op die 38.000 #miljoenenjacht — Mari van Aggelen (@swinxnl) September 12, 2021
Wat een mazzelaar, Gayle, 38.000 heeft zij al en dan ook nog in de finale 🍀😂 #miljoenenjacht — Hoekie (@dirk_hoekstra) September 12, 2021
Hopelijk heeft Gayle haar haar goed gedaan, want ik verwacht Gerston straks bij haar voor de deur met de thuiswinnaarsprijs #miljoenenjacht — Sjoerd Manders (@WhatAllThink) September 12, 2021
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij