TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Margriet van der Linden vierde dinsdag in haar talkshow M het twintigjarig bestaan van het homohuwelijk in Nederland. Gert en Dolf, het eerste homostel dat in Nederland trouwde, zat aan tafel.
Het stel werd in de studio verrast door een optreden van Paul de Leeuw, die zijn klassieker Ik heb je lief ten gehore bracht. Dat zorgde voor de nodige emoties.
Speciaal voor Gert en Dolf staat @pauldeleeuw1962 op de bühne met het prachtige nummer: Ik heb je lief! ❤️ #ditisM pic.twitter.com/9jsnXy7lZZ — Margriet van der Linden (@dit_is_M) February 9, 2021
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'