TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Even tot hier is al wekenlang een kijkcijferkanon op de zaterdagavond. Niels van der Laan en Jeroen Woe sloten zaterdagavond het vijfde seizoen af en dat deden ze samen met Brainpower.
De rapper maakte speciaal voor het satirische programma een nieuwe versie van zijn hit Dansplaat. En daarbij zoomden de drie heren in op de opening van de terrassen en de winkels, waarvoor woensdag ellenlange rijen ontstonden.
"Shop jij of shop ik?" begon Gerrit-Jan Mulder, zoals de 46-jarige Brainpower eigenlijk heet. "De winkels zijn open, dus we gaan nu weer gauw. Dingetjes kopen, zo van overal wauw. Geloop en gesjouw, rijen gewoontegetrouw. Sta jij bovenop mij of sta ik bovenop jou? Alle mensen weer blij Mark, weer naar de Primark. Iedereen die ook nog effe de Ikea d'r bij pakt."
Even tot hier trok zaterdagavond 1.739.000 kijkers naar NPO1. Over 189 nachtjes slapen keren de heren weer terug op de buis.
Annet Malherbe deelt haar tv-tips: 'Ik heb Breaking Bad al drie keer gezien'
09:50Bekijk hier de reünie van Een Vergetelijk Mooie Reis
09:30Schema tweede halve finale Eurovisie Songfestival 2026
09:20Video: MAFS-trouwambtenaar Soraya over het bizarre nee-moment van dit seizoen
09:20RTL 4 zendt het concert van Suzan & Freek op deze datum uit