TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Even tot hier is al wekenlang een kijkcijferkanon op de zaterdagavond. Niels van der Laan en Jeroen Woe sloten zaterdagavond het vijfde seizoen af en dat deden ze samen met Brainpower.
De rapper maakte speciaal voor het satirische programma een nieuwe versie van zijn hit Dansplaat. En daarbij zoomden de drie heren in op de opening van de terrassen en de winkels, waarvoor woensdag ellenlange rijen ontstonden.
"Shop jij of shop ik?" begon Gerrit-Jan Mulder, zoals de 46-jarige Brainpower eigenlijk heet. "De winkels zijn open, dus we gaan nu weer gauw. Dingetjes kopen, zo van overal wauw. Geloop en gesjouw, rijen gewoontegetrouw. Sta jij bovenop mij of sta ik bovenop jou? Alle mensen weer blij Mark, weer naar de Primark. Iedereen die ook nog effe de Ikea d'r bij pakt."
Even tot hier trok zaterdagavond 1.739.000 kijkers naar NPO1. Over 189 nachtjes slapen keren de heren weer terug op de buis.
GTST Spoilers - maandag 13 t/m donderdag 16 april 2026
20:10Marcel van Roosmalen en Gijs Groenteman in gesprek met Talpa over programma bij NET5
12:01'Dit maakt Het Verhaal van Nederland zo'n succes'
11:05Zien we Nance Coolen binnenkort terug op televisie?
10:34Zien: Zo vieren de families uit Een Huis Vol Pasen dit jaar