TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Even tot hier is al wekenlang een kijkcijferkanon op de zaterdagavond. Niels van der Laan en Jeroen Woe sloten zaterdagavond het vijfde seizoen af en dat deden ze samen met Brainpower.
De rapper maakte speciaal voor het satirische programma een nieuwe versie van zijn hit Dansplaat. En daarbij zoomden de drie heren in op de opening van de terrassen en de winkels, waarvoor woensdag ellenlange rijen ontstonden.
"Shop jij of shop ik?" begon Gerrit-Jan Mulder, zoals de 46-jarige Brainpower eigenlijk heet. "De winkels zijn open, dus we gaan nu weer gauw. Dingetjes kopen, zo van overal wauw. Geloop en gesjouw, rijen gewoontegetrouw. Sta jij bovenop mij of sta ik bovenop jou? Alle mensen weer blij Mark, weer naar de Primark. Iedereen die ook nog effe de Ikea d'r bij pakt."
Even tot hier trok zaterdagavond 1.739.000 kijkers naar NPO1. Over 189 nachtjes slapen keren de heren weer terug op de buis.
Makers van De Oost werken aan nieuwe serie: dit moet je weten over Hemelrijk
11:47Terugkijken: Sanne zingt Voilà tijdens Blind Auditions van The Voice of Holland
10:56Spannend spel zorgt voor grote schok in House of Villains
10:43Prinses Laurentien bij Shownieuws: 'Ik hoef nergens antwoord op te geven'
10:30‘Toch nog oprechte liefde in Winter Vol Liefde: Thérèse en Yvonne moeten samen verder'