TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Girbes schoof aan bij Op1 om zijn onderbouwde standpunt uit te leggen.
Om de coronacrisis het hoofd te bieden en te zorgen dat er voldoende ruimte blijft op de intensive care moet gekeken worden wie voornamelijk op de IC behandeld worden tegen corona. Dat blijken vooral mannen tussen de vijftig en zestig met overgewicht te zijn.
Wat Girbes betreft zou het daarom zaak zijn deze bevolkinsgroep voorrang te geven bij het vaccinatieproces. Ook moet ziekenhuispersoneel eerst een prik krijgen om het ziekteverzuim door corona zoveel mogelijk te beperken.
Hoofd intensive-care @ArmandGirbes vindt dat de beschikbare zorg eerlijker verdeeld moet worden. ‘’Belangrijk om niet alleen beleid te voeren op barmhartigheid, maar op de probleemanalyse.’’ #Op1 pic.twitter.com/Z5UYNcQETO — Op1 (@op1npo) February 5, 2021
Monique Hansler ontpopt zich tot bardanseres: 'Niet te stoppen na 2 shotjes'
12:00Peter Pannekoek keert terug als presentator van het Gouden Televizier-Ring Gala
11:14De Slimste Mens bijna van start: dit zijn de deelnemers
10:48Wanneer en hoe laat speelt Botic van de Zandschulp op de US Open?
10:39Beste Zangers aflevering 2 gemist? Bekijk hier alle optredens terug