TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Girbes schoof aan bij Op1 om zijn onderbouwde standpunt uit te leggen.
Om de coronacrisis het hoofd te bieden en te zorgen dat er voldoende ruimte blijft op de intensive care moet gekeken worden wie voornamelijk op de IC behandeld worden tegen corona. Dat blijken vooral mannen tussen de vijftig en zestig met overgewicht te zijn.
Wat Girbes betreft zou het daarom zaak zijn deze bevolkinsgroep voorrang te geven bij het vaccinatieproces. Ook moet ziekenhuispersoneel eerst een prik krijgen om het ziekteverzuim door corona zoveel mogelijk te beperken.
Hoofd intensive-care @ArmandGirbes vindt dat de beschikbare zorg eerlijker verdeeld moet worden. ‘’Belangrijk om niet alleen beleid te voeren op barmhartigheid, maar op de probleemanalyse.’’ #Op1 pic.twitter.com/Z5UYNcQETO — Op1 (@op1npo) February 5, 2021
Nieuwe reeks Het Verhaal van Nederland in de maak
19:40Alle genomineerden voor de Gouden Televizier-Ring 2026 op een rij
19:35Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
19:30De drie genomineerden voor de Televizier-Ring Impact 2026 zijn bekend
19:20Dit zijn de drie genomineerden voor de Gouden Televizier-Ring 2026