TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Girbes schoof aan bij Op1 om zijn onderbouwde standpunt uit te leggen.
Om de coronacrisis het hoofd te bieden en te zorgen dat er voldoende ruimte blijft op de intensive care moet gekeken worden wie voornamelijk op de IC behandeld worden tegen corona. Dat blijken vooral mannen tussen de vijftig en zestig met overgewicht te zijn.
Wat Girbes betreft zou het daarom zaak zijn deze bevolkinsgroep voorrang te geven bij het vaccinatieproces. Ook moet ziekenhuispersoneel eerst een prik krijgen om het ziekteverzuim door corona zoveel mogelijk te beperken.
Hoofd intensive-care @ArmandGirbes vindt dat de beschikbare zorg eerlijker verdeeld moet worden. ‘’Belangrijk om niet alleen beleid te voeren op barmhartigheid, maar op de probleemanalyse.’’ #Op1 pic.twitter.com/Z5UYNcQETO — Op1 (@op1npo) February 5, 2021
André en Janny keren op deze datum terug op tv met hun nieuwe programma Beestenboel
09:31De TV van gisteren: pijnlijke plottwist bij Paul in B&B Vol Liefde verbijstert kijkers
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, Secret duets, Ted
19:52Familie Meiland neemt melkveebedrijf over in nieuw RTL 4-programma
17:30Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Strijders te zien