TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De avonturen van de familie Meiland kunnen televisiekijkend Nederland nog altijd behoorlijk bekoren. De aflevering van maandagavond zette weer een ouderwetse score neer.
In Chateau Meiland was maandag te zien hoe Martien en Erica hun tuin onder handen wilden nemen. In het tuincentrum was het vooral ruzie tussen de twee wat de klok sloeg. Uiteindelijk kreeg Erica – zoals gewoonlijk – toch haar zin en ging het feest door. 1.228.000 kijkers waren er getuige van.
Dus de Meilandjes kopen in t tuincentrum een boom voor 200 euro per stuk..en ik ben dolblij met mn wintertrui van de #Primark voor 13 euro 🤣🤣 #chateauMeiland — Debbie van der Wal (@Debbievanderwal) October 4, 2021
Wc papier proberen te halen in het tuincentrum en een tankstation...? #chateaumeiland — Jeske Troost (@Jesseflessiiee) October 4, 2021
Was weer een leuke aflevering vandaag! #chateaumeiland — Connie (@Conniekip) October 4, 2021
Erica en Martien zullen na die tuinoperatie wel een fysio abonnement afgesloten hebben.😳🤣 #chateaumeiland pic.twitter.com/94PCNAWGHK — 📸Miss Filter💄🤳🏼 (@filter_miss) October 4, 2021
Kijk hier een paar fragmenten terug van Chateau Meiland van gisteren
Het leverde Chateau Meiland een podiumplaats op achter twee journaals, maar voor programma’s als Radar (1.142.000), Kopen zonder kijken (1.104.000) en 70 jaar tv live u was er bij thuis. De special van de NOS trok 857.000 belangstellenden.
Gisteren bij #Radar 50% energie belasting! Ben van mijn stoel gevalle. Ja op de koude vloer. #energiebelasting — John Smael (@john_smael) October 5, 2021
Prettig relaxed commentaar van @HermanvdZandt bij #70jaartv 📺#uwaserbij — Adriaan H⭕fstra ♻🕯 © 1,5 ↔ 💉💉 (@adhofstra) October 4, 2021
De talkshow zaten maandag ongekend dicht bij elkaar. Op1 deed het nog net het beste met 675.000 kijkers, gevolgd door Jinek met 659.000. Khalid & Sophie moest het met 638.000 kijkers doen.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?