TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Miljuschka gaf het advies - dat je met een knipoog, maar ook zeer letterlijk mag nemen - vanwege een item over ijs in de uitzending. Het 'ijsalarm' is afgegaan: vanaf nu wordt ijs veel meer verkocht in de supermarkt. "Als je in de supermarkt komt en je favoriete ijs is uitverkocht, moet je niet schrikken", zegt ze lachend. "Ik adviseer iedereen nu om gewoon met ijs te ontbijten."
Hoe zo'n ijs-ontbijt er volgens Miljuschka uit zou moeten zien? Bekijk hieronder het fragment.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij