TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Oranjezomer werd dinsdag kortstondig verstoord. Tijdens de uitzending ontstond er rumoer in het publiek en daar was een klein beestje de aanstichter van.
De Oranjezomer wordt vanaf een vakantiepark in Otterlo gemaakt en daar heb je nou eenmaal niet alles onder controle. Zo is het mogelijk dat een muis de studio betreedt en voor wat onrust zorgt.
Presentatrice Hélène Hendriks (40) legde het gesprek kort stil. "Ik ga je even onderbreken, want er gebeurt daar iets", zei Hélène tegen voormalig turnster Suzanne Harmes. "Ja, er liep daar een muis", antwoordde laatstgenoemde.
De cameramannen deden daarna hun best om een glimp van het beestje op te vangen. Zonder succes. "Die vangen we dadelijk wel", was de droge opmerking van Hendriks, waarna de uitzending verder ging.
GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026
22:12Kijkers verdeeld over Kopen Zonder Kijken-stel met flink budget: 'Flabbergasted'
20:44Beveiliging duwt jongens live uit studio Eva Jinek: 'Zijn dit die gasten van Joling?'
16:10Deze BN'ers doen mee aan Hunted VIPS 2026
15:31Dit programma vervangt Rust en Vreugd op NPO 1