TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Oranjezomer werd dinsdag kortstondig verstoord. Tijdens de uitzending ontstond er rumoer in het publiek en daar was een klein beestje de aanstichter van.
De Oranjezomer wordt vanaf een vakantiepark in Otterlo gemaakt en daar heb je nou eenmaal niet alles onder controle. Zo is het mogelijk dat een muis de studio betreedt en voor wat onrust zorgt.
Presentatrice Hélène Hendriks (40) legde het gesprek kort stil. "Ik ga je even onderbreken, want er gebeurt daar iets", zei Hélène tegen voormalig turnster Suzanne Harmes. "Ja, er liep daar een muis", antwoordde laatstgenoemde.
De cameramannen deden daarna hun best om een glimp van het beestje op te vangen. Zonder succes. "Die vangen we dadelijk wel", was de droge opmerking van Hendriks, waarna de uitzending verder ging.
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer