TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De Oranjezomer werd dinsdag kortstondig verstoord. Tijdens de uitzending ontstond er rumoer in het publiek en daar was een klein beestje de aanstichter van.
De Oranjezomer wordt vanaf een vakantiepark in Otterlo gemaakt en daar heb je nou eenmaal niet alles onder controle. Zo is het mogelijk dat een muis de studio betreedt en voor wat onrust zorgt.
Presentatrice Hélène Hendriks (40) legde het gesprek kort stil. "Ik ga je even onderbreken, want er gebeurt daar iets", zei Hélène tegen voormalig turnster Suzanne Harmes. "Ja, er liep daar een muis", antwoordde laatstgenoemde.
De cameramannen deden daarna hun best om een glimp van het beestje op te vangen. Zonder succes. "Die vangen we dadelijk wel", was de droge opmerking van Hendriks, waarna de uitzending verder ging.
Jasper Demollin vertrekt bij De FOMO Show
10:13Nieuwe look voor papa Pim van Een Huis Vol Emigreert-familie Verleg
10:00Jaap Jongbloed is ondanks stoppen Het Mooiste Meisje nog niet klaar met tv: 'Dit is geen afscheidsinterview'
09:45Özcan Akyol eerste gast van Griet Op de Beeck in Zomergasten
08:44Concert at Sea-concert van Suzan en Freek binnenkort op NPO1 te zien