TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eva begon het interview met Daniel met een grapje die de Britse acteur niet echt kon waarderen. "Achttien maanden wachten tot de film uitkomt, ik denk als vrouw: dat moet zoiets zijn als bevallen van een kind", zei de talkshowhost. Dat kon 007 niet echt waarderen.
Daniel Craig liet daarna twee kostbare minuten van het tien minuten durende interview verloren gaan omdat hij zichzelf niet wilde zien als Eva aan het woord was. LuckyTV was er als de kippen bij om er een hilarische montage van te maken.
Eva Jinek had een erg spraakzaam interview met Daniel Craig over de nieuwste James Bond @Lucky_TV #jinek pic.twitter.com/7lnf9PG4JL — Jinek (@Jinek_RTL) September 27, 2021
Simone Weimans bezoekt voormalige Nederlandse koloniën in nieuwe docuserie
10:54Kijkers van De Bondgenoten kritisch op nieuw onderdeel met AI-coach
09:04Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte presenteren nieuwe vrijdagavondshow
07:51De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers onder de indruk van verbouwing van Bart en Loes
06:47Vanavond op TV: Dit was het nieuws, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, The Suicide Squad