TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na een spannende finale zijn Tommy en Rowan als de winnaars gekroond van Holland’s got talent 2020. Het dansduo zorgde tijdens het laatste optreden voor een hoop emoties, zowel bij hun moeders als de juryleden.
Ali B is zelfs zó onder de indruk, dat hij de heren vergelijkt met vissen in het water. Want geen enkel wezen boven water kan de sierlijke bewegingen maken van het dansduo, aldus de rapper. Paul de Leeuw, Chantal Janzen en Angela Groothuizen reageren iets meer down to earth en zien niet per se de vergelijking met vissen. Maar ook zij zijn zwaar onder de indruk van het optreden van de jongens.
Hetzelfde geldt voor de kijker, want Tommy en Rowan worden de winnaars van Holland’s got talent 2020. Met hun prijzengeld van 50.000 euro willen de heren een nieuwe vorm van therapie opzetten: danstherapie.
Leco van Zadelhoff gruwelt van nieuwste wenkbrauwentrend
Kijk hier het fragment terug:
Heel Holland Bakt flink ingekort: 'Van 50 naar 35 minuten'
10:00Janny van der Heijden: 'Ik verwacht dat Heel Holland Bakt Elke Dag in de smaak zal vallen'
09:59Miljoenenjacht terugkijken: zo won Jordy toch nog 89.000 euro
09:10Marco Borsato terug op tv: 'Hierom zei ik ja tegen dit aanbod'
08:17De TV van gisteren: wat deed Angela bij Pauw & De Wit en geen Hélène bij De Oranjezondag