TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In Oplichters aangepakt onderzoekt Kees van der Spek een bizarre vorm van voodoo: bakroe. Wat dit precies is, zie je in RTL Boulevard.
Bakroe komt uit Suriname en is een vorm van voodoo waarbij menselijke lijkdelen en foetussen worden gebruikt. Deze lijkjes worden in poppen verstopt en zouden criminelen geluk brengen, bijvoorbeeld als ze cocaïne smokkelen van Suriname naar Nederland.
In de studio van RTL Boulevard wordt vol afgrijzen geluisterd naar het verhaal van Van der Spek. Toch is Bridget Maasland ook ervan overtuigd dat hij als geen ander zo’n griezelig onderwerp kan onderzoeken. Kees van der Spek: Oplichters aangepakt is vanaf dinsdag 1 september te zien bij RTL 5.
Monica Geuze reageert op haar deelname aan De slimste mens
Kijk hier het fragment terug:
Het perfecte spel om met familie of vrienden te spelen tijdens deze koude winterdagen. Het bordspel van The Floor gaat namelijk voor veel plezier zorgen!
Moeder Mo neust in kast van zoon Mike en Denise in De Hanslers, kijkers reageren verbolgen
21:23Eerste beelden van Winter Vol Liefde 2026
19:49Bekende tv-sterren scoren rollen in Soldaat van Oranje De Musical
16:20Darter molesteert podium en wordt weggestuurd door scheidsrechter op WK Darts 2026
15:56Verdwijnt datingprogramma Lang Leve de Liefde van de buis?