TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Oplichters aangepakt onderzoekt Kees van der Spek een bizarre vorm van voodoo: bakroe. Wat dit precies is, zie je in RTL Boulevard.
Bakroe komt uit Suriname en is een vorm van voodoo waarbij menselijke lijkdelen en foetussen worden gebruikt. Deze lijkjes worden in poppen verstopt en zouden criminelen geluk brengen, bijvoorbeeld als ze cocaïne smokkelen van Suriname naar Nederland.
In de studio van RTL Boulevard wordt vol afgrijzen geluisterd naar het verhaal van Van der Spek. Toch is Bridget Maasland ook ervan overtuigd dat hij als geen ander zo’n griezelig onderwerp kan onderzoeken. Kees van der Spek: Oplichters aangepakt is vanaf dinsdag 1 september te zien bij RTL 5.
Monica Geuze reageert op haar deelname aan De slimste mens
Kijk hier het fragment terug:
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days