TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Geen groente en fruit meer en alleen maar vlees: dit is het nieuwe ‘vleesdieet’ in een notendop. Miljuschka Witzenhausen, voedingsdeskundige van RTL Boulevard, walgt van de trend. "Dit kan echt niet meer."
Waar een grote groep mensen probeert om minder vlees te eten, zijn er ook een paar die het zweren bij een biefstukje of frikadel. Het gaat zelfs zover, dat ze alleen nog maar als carnivoor door het leven gaan. Hierdoor zou je de ‘giftige’ stoffen van planten vermijden en alsnog de voedingsstoffen binnenkrijgen die nodig zijn.
Witzenhausen moet bijna kokhalzen van het idee. "Ik kan me niet voorstellen dat het gezond is." Ze dropt een feitje om de kijker te overtuigen. "Één kilo rundvlees kost 15.000 liter water om te produceren. Moet je nagaan wat nodig is voor een carnivoor. Dat kan je in deze tijd gewoon niet meer doen."
Anne-Marie Jung wil met 'kutknutsels' de vulva normaliseren
Kijk hier het fragment terug:
Durft Hélène Hendriks Lil' Kleine uit te nodigen in De Oranjezomer?
10:51Keert Streetlab terug op televisie?
10:38Magie in B&B Vol Liefde tussen Fred en Yvonne? 'Dit is happen to be'
10:00We Zijn er Bijna! was niet alleen maar gezellig voor Marlijn Weerdenburg: 'Vooral de laatste week veel gehuild'
09:22Johan Derksen nog niet onder de indruk van nieuwe programma Wilfred Genee