TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Geen groente en fruit meer en alleen maar vlees: dit is het nieuwe ‘vleesdieet’ in een notendop. Miljuschka Witzenhausen, voedingsdeskundige van RTL Boulevard, walgt van de trend. "Dit kan echt niet meer."
Waar een grote groep mensen probeert om minder vlees te eten, zijn er ook een paar die het zweren bij een biefstukje of frikadel. Het gaat zelfs zover, dat ze alleen nog maar als carnivoor door het leven gaan. Hierdoor zou je de ‘giftige’ stoffen van planten vermijden en alsnog de voedingsstoffen binnenkrijgen die nodig zijn.
Witzenhausen moet bijna kokhalzen van het idee. "Ik kan me niet voorstellen dat het gezond is." Ze dropt een feitje om de kijker te overtuigen. "Één kilo rundvlees kost 15.000 liter water om te produceren. Moet je nagaan wat nodig is voor een carnivoor. Dat kan je in deze tijd gewoon niet meer doen."
Anne-Marie Jung wil met 'kutknutsels' de vulva normaliseren
Kijk hier het fragment terug:
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht
09:08De TV van gisteren: kijkers stomverbaasd over 'niet terechte' afvaller Het Perfecte Plaatje op Reis
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten