TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Geen groente en fruit meer en alleen maar vlees: dit is het nieuwe ‘vleesdieet’ in een notendop. Miljuschka Witzenhausen, voedingsdeskundige van RTL Boulevard, walgt van de trend. "Dit kan echt niet meer."
Waar een grote groep mensen probeert om minder vlees te eten, zijn er ook een paar die het zweren bij een biefstukje of frikadel. Het gaat zelfs zover, dat ze alleen nog maar als carnivoor door het leven gaan. Hierdoor zou je de ‘giftige’ stoffen van planten vermijden en alsnog de voedingsstoffen binnenkrijgen die nodig zijn.
Witzenhausen moet bijna kokhalzen van het idee. "Ik kan me niet voorstellen dat het gezond is." Ze dropt een feitje om de kijker te overtuigen. "Één kilo rundvlees kost 15.000 liter water om te produceren. Moet je nagaan wat nodig is voor een carnivoor. Dat kan je in deze tijd gewoon niet meer doen."
Anne-Marie Jung wil met 'kutknutsels' de vulva normaliseren
Kijk hier het fragment terug:
Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels
15:38Bewijzen deze drie ijzersterke hints dat Geraldine Kemper de Mol is in Wie Is de Mol? 2026?