TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was de grote verrassing van de vrijdagavond: Mariska Bauer die in het pak van de Muis zat in The masked singer. Maandenlang hield de vrouw van Frans Bauer haar deelname geheim. Hoe ze dat deed, legt ze uit in RTL Boulevard.
In het filmpje dat Mariska stiekem opnam van haar gezin, is te zien dat ze stomverbaasd reageren als ze haar op tv zien. Het was een hele klus om alles geheim te houden, aldus Mariska. "Ik heb alles verzonnen, van winkelen, poetsen bij m’n moeder, uiteten met vriendinnen. De kinderen hadden zoiets van: mama, je bent altijd thuis en nu ben je zo vaak weg."
Zelfs haar telefoon moest het ontgelden. "Op je iPhone kan je zien waar iemand is en dat deden we ook met elkaar. Dat heb ik in die periode ook even af en toe uitgezet."
René Froger is net iets te eerlijk in Ik hou van Holland
Kijk hier het fragment terug:
Johan Derksen prijst Gordon: 'Hij heeft nu doorzettingsvermogen getoond'
12:37Chris Zegers terug met reisprogramma, maar niet op tv
12:24We Zijn er Bijna!-presentatrice Marlijn Weerdenburg geveld door infectie
10:26Dit programma neemt binnenkort de plaats in van Strijders op NPO 1
10:00Anniko van Santen blijkt dol op dit tv-genre: 'Soms zit ik hoofdschuddend op de bank'