TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was de grote verrassing van de vrijdagavond: Mariska Bauer die in het pak van de Muis zat in The masked singer. Maandenlang hield de vrouw van Frans Bauer haar deelname geheim. Hoe ze dat deed, legt ze uit in RTL Boulevard.
In het filmpje dat Mariska stiekem opnam van haar gezin, is te zien dat ze stomverbaasd reageren als ze haar op tv zien. Het was een hele klus om alles geheim te houden, aldus Mariska. "Ik heb alles verzonnen, van winkelen, poetsen bij m’n moeder, uiteten met vriendinnen. De kinderen hadden zoiets van: mama, je bent altijd thuis en nu ben je zo vaak weg."
Zelfs haar telefoon moest het ontgelden. "Op je iPhone kan je zien waar iemand is en dat deden we ook met elkaar. Dat heb ik in die periode ook even af en toe uitgezet."
René Froger is net iets te eerlijk in Ik hou van Holland
Kijk hier het fragment terug:
AVROTROS deelt alvast een sneak peek van duettenaflevering Beste Zangers
13:28Makers van De Bondgenoten zetten kijkers op het puntje van hun stoel: 'De hel breekt los'
10:09Jutta Leerdam in Casa di Beau over kritiek: 'Oh dat komt door haar vriend'
09:33Beau van Erven Dorens na alle commotie te gast bij Renze Klamer: 'Ik mis de desk een beetje'
08:48Dit zijn de genomineerden voor de Televizier-Ring Online-videoserie 2026