TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was de grote verrassing van de vrijdagavond: Mariska Bauer die in het pak van de Muis zat in The masked singer. Maandenlang hield de vrouw van Frans Bauer haar deelname geheim. Hoe ze dat deed, legt ze uit in RTL Boulevard.
In het filmpje dat Mariska stiekem opnam van haar gezin, is te zien dat ze stomverbaasd reageren als ze haar op tv zien. Het was een hele klus om alles geheim te houden, aldus Mariska. "Ik heb alles verzonnen, van winkelen, poetsen bij m’n moeder, uiteten met vriendinnen. De kinderen hadden zoiets van: mama, je bent altijd thuis en nu ben je zo vaak weg."
Zelfs haar telefoon moest het ontgelden. "Op je iPhone kan je zien waar iemand is en dat deden we ook met elkaar. Dat heb ik in die periode ook even af en toe uitgezet."
René Froger is net iets te eerlijk in Ik hou van Holland
Kijk hier het fragment terug:
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater