TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was de grote verrassing van de vrijdagavond: Mariska Bauer die in het pak van de Muis zat in The masked singer. Maandenlang hield de vrouw van Frans Bauer haar deelname geheim. Hoe ze dat deed, legt ze uit in RTL Boulevard.
In het filmpje dat Mariska stiekem opnam van haar gezin, is te zien dat ze stomverbaasd reageren als ze haar op tv zien. Het was een hele klus om alles geheim te houden, aldus Mariska. "Ik heb alles verzonnen, van winkelen, poetsen bij m’n moeder, uiteten met vriendinnen. De kinderen hadden zoiets van: mama, je bent altijd thuis en nu ben je zo vaak weg."
Zelfs haar telefoon moest het ontgelden. "Op je iPhone kan je zien waar iemand is en dat deden we ook met elkaar. Dat heb ik in die periode ook even af en toe uitgezet."
René Froger is net iets te eerlijk in Ik hou van Holland
Kijk hier het fragment terug:
Joep van Deudekom: 'Dit is de relevantste talkshow van dit moment'
09:43Mart Hoogkamer reageert op alle reacties na optreden bij Eva Jinek: 'Het voelde magisch'
09:38Marjolein raakt De Bondgenoten-kijkers met aangrijpend levensverhaal
09:15Yvon Jaspers voorlopig uit de running: 'Wacht op een operatie'
08:55De TV van gisteren: Kijkers niet te spreken over interview Eva Jinek met CEO Albert Heijn