TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Maak een gratis MijnGids account aan, en voeg dit item toe aan je persoonlijke tv-gids.
Maak een gratis MijnGids account aan, en voeg dit item toe aan je persoonlijke tv-gids.
Elena Lindemans gaat in gesprek met regisseur Sandra Beerends over haar regiedebuut Ze noemen me Baboe. Berends film, die ze maakte van uniek archiefmateriaal, wekt het koloniale verleden tot leven aan de hand van het verhaal van een Javaans kindermeisje. In deze doctalks komen we erachter waarom Beerends door de ogen van een kindermeisje naar deze geschiedenis wilde kijken en wat ze tegenkwam tijdens haar onderzoeken in de archieven. Ook legt ze uit hoe lastig het was om met een fictief verhaal zo dicht mogelijk bij de werkelijkheid te blijven.
Ga direct naar
Direct naar
Regisseurs of hoofdpersonen van spraakmakende documentaires krijgen de meest prangende vragen voorgelegd.
Wil je een aflevering van DocTalks live kijken? Op deze dagen zijn de uitzendingen te zien op tv.
NPO 2 extra
•
Vannacht
•
03:30 - 03:50
NPO 2 extra
•
Overmorgen
•
02:40 - 03:00
NPO 2 extra
•
21 augustus 2026
•
01:50 - 02:10
DocTalks is via o.a. NPO Start direct te streamen. In het geval van sommige programma’s kun je zelfs al vooruitkijken. Ook kun je natuurlijk DocTalks terugkijken.
DocTalks uitzending gemist? Bekijk hieronder welke recente uitzendingen er zijn geweest en of je ze kunt terugkijken.
DocTalks (interviewprogramma) wordt uitgezonden op NPO 2 extra en is te streamen op (o.a.) NPO Start (klik hier voor alle streamingdiensten).