TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Maak een gratis MijnGids account aan, en voeg dit item toe aan je persoonlijke tv-gids.
Maak een gratis MijnGids account aan, en voeg dit item toe aan je persoonlijke tv-gids.
Het gezin van Marc en Natascha uit Arnhem wordt geholpen. Met hun drie pubers in huis stapelen de woonproblemen zich op bij het gezin. Zowel in de keuken als in de woonkamer hebben ze meer ruimte nodig, en ook wensen Marc en Natascha wat meer privé. Tijd voor verandering, maar Marc en Natascha kunnen niet beslissen of ze willen kopen of slopen.
Ga direct naar
Direct naar
Huizenprogramma waarin koppels en gezinnen met een woonprobleem voor het dilemma staan: of een nieuw huis kopen of hun huidige woning verbouwen. Om deze keuze te maken, worden ze negentig dagen bijgestaan door Caroline Tensen, makelaar Alex van Keulen en architect Britta van Egmond. Wordt het kopen of slopen?
Wil je een aflevering van Kopen of slopen live kijken? Op deze dagen zijn de uitzendingen te zien op tv.
RTL 4
•
Vanmiddag
•
15:06 - 16:31
RTL 4
•
Vanavond
•
22:00 - 23:26
RTL 4
•
Morgen
•
15:05 - 16:30
Kopen of slopen uitzending gemist? Bekijk hieronder welke recente uitzendingen er zijn geweest en of je ze kunt terugkijken.
Kopen of slopen (huizenprogramma) wordt uitgezonden op RTL 4
Play4
•
4 juli
•
22:05 - 23:30