TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
“Mijn hele YouTube account is verwijderd door YouTube. Ook al mijn eigen muziek op mijn kanaal. Ik vind dit echt heel jammer en ik ga nu huilen”, schrijft de rapper, die door Arjen werd aangemerkt als ‘complotdenker’. Lange Frans richt daarna ook op de presentator. “@arjenlubach bedankt! En misschien dat jij met je goede contacten bij YT in ieder geval kan vragen of m’n muziek terug mag...”
Mijn hele YouTube account is verwijderd door YouTube. Ook al mijn eigen muziek op mijn kanaal. Ik vind dit echt heel jammer en ik ga nu huilen. @arjenlubach bedankt ! En misschien dat jij met je goede contacten bij YT in ieder geval kan vragen of m’n muziek terug mag ...❤️ — Lange Frans (@langefrans) October 21, 2020
Het item in Zondag met Lubach ging over het verspreiden van nepnieuws en complottheorieën. YouTube meldt echter dat het account van de rapper niet is verwijderd naar aanleiding van het item in de satirische nieuwsshow. "We zijn nog aan het uitzoeken wat er precies is gebeurd, maar het is niet zo dat er bij ons mensen televisie hebben gekeken en toen dachten: goh, hier moeten we wat mee.”
Arjen Lubach heeft ook lucht gekregen van de verwijdering van het account van Lange Frans en reageert er sportief op. “Hee @YouTube zet die muziek terug. (Weer een bewijs dat censuur niet de oplossing is en meteen fout gaat.) #fixdefuik”, schrijft Lubach.
Hee @YouTube zet die muziek terug. (Weer een bewijs dat censuur niet de oplossing is en meteen fout gaat.) #fixdefuik https://t.co/2WZ3IcsALU — Arjen | #Stoorzender (@arjenlubach) October 21, 2020
Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien
14:03Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?
10:15Benja Bruijning en Aiko Beemsterboer in nieuwe serie van makers Knokke Off
10:00Marlijn Weerdenburg en Frits Sissing zijn klaar voor het Musical Awards Gala: 'De Oscars van het musicalgenre'
10:00Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'