TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Maak een gratis MijnGids account aan, en voeg dit item toe aan je persoonlijke tv-gids.
Maak een gratis MijnGids account aan, en voeg dit item toe aan je persoonlijke tv-gids.
Gitarist en componist Franky Douglas is een veelgevraagde sideman in bands die jazz vermengen met Afrikaanse en Caribische invloeden, zoals Louis Moholo's Viva La Black, Sean Bergins Mob en Funky World van Wolter Wierbos. In 1994 ontvangt hij de Vpro/Boy Edgar Prijs.
Ga direct naar
Direct naar
Serie portretten van Nederlandse jazzmusici.
Wil je een aflevering van Jazzportretten live kijken? Op deze dagen zijn de uitzendingen te zien op tv.
NPO 2 extra
•
Straks
•
19:55 - 20:30
NPO 2 extra
•
Vannacht
•
04:05 - 04:40
NPO 2 extra
•
Overmorgen
•
11:40 - 12:10
Jazzportretten is via o.a. NPO Start direct te streamen. In het geval van sommige programma’s kun je zelfs al vooruitkijken. Ook kun je natuurlijk Jazzportretten terugkijken.
Jazzportretten uitzending gemist? Bekijk hieronder welke recente uitzendingen er zijn geweest en of je ze kunt terugkijken.
Jazzportretten (portret) wordt uitgezonden op NPO 2 extra en is te streamen op NPO Start (klik hier voor alle streamingdiensten).
NPO 2 extra
•
Eergisteren
•
20:00 - 20:30