TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gedurende de week van het Eurovisie Songfestival keken 50,6 mensen uit 234 landen filmpjes op het officiële YouTube-kanaal. Dat waren voornamelijk jongeren. 71% was tussen de 18 en 34 jaar.
In het winnende land, Italië zagen 4,3 miljoen mensen de finale, in Frankrijk zaten 5,5 miljoen mensen voor de televisie en in Groot-Brittannië waren dat er 7,4 miljoen. Die waren vast allemaal teleurgesteld, want de Britten haalden 0 punten. Duitsland leverde 7,8 miljoen kijkers.
Eerder was al bekend dat wij in Nederland met 5,4 miljoen mensen voor de buis zaten.
Wil je altijd op de hoogte zijn van het laatste entertainmentnieuws? Dan hebben wij de gouden tip voor je. Namelijk TVgids.nl op Google Discover!
Mariah Carey gaat in het Italiaans zingen tijdens opening Olympische Winterspelen
10:07Daisy blikt terug op haar deelname aan De Bondgenoten: 'Eén groot spektakel'
10:06Video: Hélène Hendriks had bijna het bed gedeeld met Remy Bonjasky
10:00De tv-aanraders van Hans Klok: 'Híer kan ik echt om lachen'
09:57De familie Verleg uit Een Huis Vol Emigreert verwelkomt zesde kindje: 'We zijn enorm aan het genieten'