TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Brandpunt, Achter het nieuws, Hier en nu; Nederland heeft een rijke traditie van onderzoeksjournalistiek op televisie dankzij pioniers zoals Aad van den Heuvel en Ad Langebent. Sven Kockelmann kijkt met collega’s terug op spraakmakende reportages en de verslaggevers die ze maakten. Van de Vietnamoorlog tot 9/11, van gevallen kabinetten tot schandalen in het koningshuis.
Willibrord Frequin stelde prins Bernhard tegen het protocol in vragen over zijn betrokkenheid bij de Lockheed-affaire, maar sprak ook Moeder Teresa. Een schandaal kostte hem ook zijn baan; een reportage over handel in mensenhoofden bleek nepnieuws. Een van de zwartste dagen in de Nederlandse journalistiek was de moord op vier Kenmerk-verslaggevers in 1982, tijdens een reportage in El Salvador.
Voor Engeland begint vandaag het echte werk op het WK voetbal. In de zestiende finales wacht Congo, dat niets liever doet dan een van de favorieten vroegtijdig naar huis sturen.
Caroline Tensen en Hugo Kennis maken middagprogramma voor RTL
14:47GTST-ster Everon Jackson Hooi (44) wacht enorme uitdaging: 'Conditie knap waardeloos'
14:02Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is