TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Brandpunt, Achter het nieuws, Hier en nu; Nederland heeft een rijke traditie van onderzoeksjournalistiek op televisie dankzij pioniers zoals Aad van den Heuvel en Ad Langebent. Sven Kockelmann kijkt met collega’s terug op spraakmakende reportages en de verslaggevers die ze maakten. Van de Vietnamoorlog tot 9/11, van gevallen kabinetten tot schandalen in het koningshuis.
Willibrord Frequin stelde prins Bernhard tegen het protocol in vragen over zijn betrokkenheid bij de Lockheed-affaire, maar sprak ook Moeder Teresa. Een schandaal kostte hem ook zijn baan; een reportage over handel in mensenhoofden bleek nepnieuws. Een van de zwartste dagen in de Nederlandse journalistiek was de moord op vier Kenmerk-verslaggevers in 1982, tijdens een reportage in El Salvador.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'
10:00Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers