TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Imanuelle (34) was zelf in de rechtzaal aanwezig om het vonnis te horen, vooraf verklaarde ze aan reporters dat ze haar verantwoordelijkheid wil nemen.
De rechter neemt daarmee exact de geeiste straf over die vorige maand bekend werd. Van de twee jaar celstraf is er één voorwaardelijk. Als Grives binnen vijf jaar wederom de fout in gaat, zal ze het tweede jaar alsnog moeten zitten. Omdat ze al twee maanden in voorarrest zat, blijven nog 10 maanden over.
Het is nog de vraag of Grives daadwerkelijk moet brommen. In België is het gebruikelijk dat mensen met een celstraf tot 3 jaar die thuis onder elektronisch toezicht mogen uitzitten. Deze regeling geldt niet voor buitenlanders als Imanuelle die geen vast thuisadres heeft in het land.
Partnerbijdrage
Johnny de Mol doet onsmakelijke ontboezeming: 'Dronk ochtendurine van vriendin'
06:47Vanavond op TV: The connection, NCIS, Soul
19:05Carrie op Vrijdag mag toch door
18:15Het MAX Orkest krijgt een tweede seizoen
16:08Deze bekende Nederlander duikt vanavond op in Ik Vertrek