TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Imanuelle (34) was zelf in de rechtzaal aanwezig om het vonnis te horen, vooraf verklaarde ze aan reporters dat ze haar verantwoordelijkheid wil nemen.
De rechter neemt daarmee exact de geeiste straf over die vorige maand bekend werd. Van de twee jaar celstraf is er één voorwaardelijk. Als Grives binnen vijf jaar wederom de fout in gaat, zal ze het tweede jaar alsnog moeten zitten. Omdat ze al twee maanden in voorarrest zat, blijven nog 10 maanden over.
Het is nog de vraag of Grives daadwerkelijk moet brommen. In België is het gebruikelijk dat mensen met een celstraf tot 3 jaar die thuis onder elektronisch toezicht mogen uitzitten. Deze regeling geldt niet voor buitenlanders als Imanuelle die geen vast thuisadres heeft in het land.
Astrid Holleeder te gast in oudejaarsspecial van De Kist
12:05Videoland deelt trailer van het tweede seizoen van dramaserie Máxima
11:27Kopen Zonder Kijken vanaf deze datum terug op tv
10:05Winter Vol Liefde 2026: dit zijn de 8 deelnemers
10:00Peggy Vrijens en Johan Nijenhuis verklaren het succes van Woeste Grond: 'Het platteland heeft iets romantisch'