TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Imanuelle (34) was zelf in de rechtzaal aanwezig om het vonnis te horen, vooraf verklaarde ze aan reporters dat ze haar verantwoordelijkheid wil nemen.
De rechter neemt daarmee exact de geeiste straf over die vorige maand bekend werd. Van de twee jaar celstraf is er één voorwaardelijk. Als Grives binnen vijf jaar wederom de fout in gaat, zal ze het tweede jaar alsnog moeten zitten. Omdat ze al twee maanden in voorarrest zat, blijven nog 10 maanden over.
Het is nog de vraag of Grives daadwerkelijk moet brommen. In België is het gebruikelijk dat mensen met een celstraf tot 3 jaar die thuis onder elektronisch toezicht mogen uitzitten. Deze regeling geldt niet voor buitenlanders als Imanuelle die geen vast thuisadres heeft in het land.
Patty Brard: 'Hier had ik eerder mee moeten beginnen'
13:39Tina Nijkamp denkt dat dit de opvolger van Peter van der Vorst bij RTL wordt
12:48Zweverigheid viert hoogtij in Onderweg Naar Liefde: 'Gepenetreerd door energie'
12:20Niels van der Laan: 'Ik werd getipt door de politie over alle bedreigingen'
11:20Video: Will Koopman is nog lang niet klaar met Gooische Vrouwen