TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Imanuelle (34) was zelf in de rechtzaal aanwezig om het vonnis te horen, vooraf verklaarde ze aan reporters dat ze haar verantwoordelijkheid wil nemen.
De rechter neemt daarmee exact de geeiste straf over die vorige maand bekend werd. Van de twee jaar celstraf is er één voorwaardelijk. Als Grives binnen vijf jaar wederom de fout in gaat, zal ze het tweede jaar alsnog moeten zitten. Omdat ze al twee maanden in voorarrest zat, blijven nog 10 maanden over.
Het is nog de vraag of Grives daadwerkelijk moet brommen. In België is het gebruikelijk dat mensen met een celstraf tot 3 jaar die thuis onder elektronisch toezicht mogen uitzitten. Deze regeling geldt niet voor buitenlanders als Imanuelle die geen vast thuisadres heeft in het land.
RTL bevestigt: geen nieuw seizoen Holland's Next Top Model in aantocht
12:40Malou Petter openhartig over Talpa-tijd: 'Dat had ik niet willen missen'
11:40Jack van Gelder keert definitief niet terug bij De Oranjewinter
11:26Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’