TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Imanuelle (34) was zelf in de rechtzaal aanwezig om het vonnis te horen, vooraf verklaarde ze aan reporters dat ze haar verantwoordelijkheid wil nemen.
De rechter neemt daarmee exact de geeiste straf over die vorige maand bekend werd. Van de twee jaar celstraf is er één voorwaardelijk. Als Grives binnen vijf jaar wederom de fout in gaat, zal ze het tweede jaar alsnog moeten zitten. Omdat ze al twee maanden in voorarrest zat, blijven nog 10 maanden over.
Het is nog de vraag of Grives daadwerkelijk moet brommen. In België is het gebruikelijk dat mensen met een celstraf tot 3 jaar die thuis onder elektronisch toezicht mogen uitzitten. Deze regeling geldt niet voor buitenlanders als Imanuelle die geen vast thuisadres heeft in het land.
De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend
13:04De Bondgenoten-fans weten het zeker: 'Anouk keert terug'
10:59Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'
10:42Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is