TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dagblad USA Today meldt dit naar aanleiding van een interview met het vooraanstaande Canadese IOC-lid Dick Pound.
De Olympische Spelen zouden op 24 juli in Tokio van start gaan. Met de huidige ontwikkelingen rond het coronavirus leek het al enige tijd onzeker of het evenement doorgang kon vinden. Pound heeft nu de knoop doorgehakt: eind juli is definitief geen haalbare kaart meer. Het ligt in de lijn der verwachting dat ook de paralympics, traditioneel direct na de Spelen, geen doorgang zullen vinden.
De uitspraken van Dick Pound wegen zwaar. De Canadees geldt als een van de meest belanghebbende leden van het Internationaal Olympisch Comité. Ook gaf hij tussen 1999 en 2007 leiding aan het wereldantidopingbureau WADA.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie