TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 49-jarige Williams tekende zijn contract bij Peter van der Vorst in het bijzijn van een hoop vrienden. "Nu zit je eraan vast", zei programmadirecteur Van der Vorst vlak voor het tekenen van Williams. De presentator reageerde op Instagram verheugd op zijn nieuwe contract. "Ik ga een commitment aan waar ik heel trots op ben."
De komende jaren stort Williams zich weer in de wereld van het klussen en autorijden, want er komen nieuwe reeksen van Help! Mijn man is klusser en De slechtste chauffeur van Nederland. Ook is Williams samen met RTL bezig met wat nieuwe programma's. Details daarover komen later naar buiten.
Williams werkt al zo'n twintig jaar voor RTL. Zo maakte hij onder andere ook House Vision, Een dubbeltje op zijn kant, Bonje met de buren en Het spijt me voor de omroep.
De TV van gisteren: Kijkers balen enorm van uitkomst Joyce en Nick in Married at First Sight
22:00Ferenc en Domenik uit Married at First Sight schreeuwen het van de daken: 'Het gaat fantastisch met ons'
22:00Danique uit MAFS reageert op alle reacties over haar en Luigi: 'Sorry Nederland'
22:00Kirsten kijkt met gemengde gevoelens terug op MAFS-avontuur: 'Herkende mijn eigen stralende zelf niet'
17:00Tina Nijkamp: 'Opnames tweede seizoen De Hanslers vertraagd door gedrag mama Monique'