TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op zijn social media maakte De Bruin het nieuws wereldkundig. “Volgende week en die week erna maak ik nog tv. Maar vanaf 1 januari ga ik met deze vakvrouw vijf dagen in de week radio maken, elke werkdag tussen 16.00-17.00 uur op NPO Radio 1“, zo schrijft hij. Die vakvrouw is Suzanne Bosman, waarmee hij ook samenwerkt bij het tv-programma EenVandaag.
Volgende week en die week erna maak ik nog TV. Maar vanaf 1 januari ga ik met deze vakvrouw 5 dagen in de week radio maken, elke werkdag tussen 16.00-17.00 uur op @NPORadio1. En dus was dit vandaag ineens onze laatste keer samen als duo op TV! Vrijdag 13/12 is mijn allerlaatste. pic.twitter.com/m2dh8mH04b — Lammert de Bruin (@lammert) November 27, 2019
Radio EenVandaag heeft nu nog dagelijks een prominente plaats bij de NPO, maar vanaf 1 januari is dat tijdslot vergeven aan het nieuwe programma van Dionne Stax en Toine van Peperstraten. Daardoor schuift Radio EenVandaag door naar 16.00 uur, waar het een uur zendtijd van Nieuws en Co. heeft weten te kapen.
De 40-jarige De Bruin werkt al sinds 2007 als redacteur voor EenVandaag. Voor het programma houdt hij zich naast social media vooral bezig met justitie, cultuur en koninklijk nieuws. Ook was hij in het verleden als commentator werkzaam bij het programma Kun je het al zien? van Paul de Leeuw.
Dit is de verbijsterende winnaar van The Tribute: Battle of the Bands 2025
10:26Frans en Mariska Bauer blikken vooruit op nieuw leven als opa en oma
09:58De TV van gisteren: Masked Singer blijft kijkcijfercadeautje op karig bekeken kerstdag
22:04Dit zijn de afvallers van de zevende aflevering The masked singer
21:42Kijkers vernietigend over André Hazes in concert: 'Klinkt als een zingende kikker'