TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op zijn social media maakte De Bruin het nieuws wereldkundig. “Volgende week en die week erna maak ik nog tv. Maar vanaf 1 januari ga ik met deze vakvrouw vijf dagen in de week radio maken, elke werkdag tussen 16.00-17.00 uur op NPO Radio 1“, zo schrijft hij. Die vakvrouw is Suzanne Bosman, waarmee hij ook samenwerkt bij het tv-programma EenVandaag.
Volgende week en die week erna maak ik nog TV. Maar vanaf 1 januari ga ik met deze vakvrouw 5 dagen in de week radio maken, elke werkdag tussen 16.00-17.00 uur op @NPORadio1. En dus was dit vandaag ineens onze laatste keer samen als duo op TV! Vrijdag 13/12 is mijn allerlaatste. pic.twitter.com/m2dh8mH04b — Lammert de Bruin (@lammert) November 27, 2019
Radio EenVandaag heeft nu nog dagelijks een prominente plaats bij de NPO, maar vanaf 1 januari is dat tijdslot vergeven aan het nieuwe programma van Dionne Stax en Toine van Peperstraten. Daardoor schuift Radio EenVandaag door naar 16.00 uur, waar het een uur zendtijd van Nieuws en Co. heeft weten te kapen.
De 40-jarige De Bruin werkt al sinds 2007 als redacteur voor EenVandaag. Voor het programma houdt hij zich naast social media vooral bezig met justitie, cultuur en koninklijk nieuws. Ook was hij in het verleden als commentator werkzaam bij het programma Kun je het al zien? van Paul de Leeuw.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie
11:00Sjoerd van Ramshorst blikt vooruit op het WK voetbal: 'Het kan zomaar in één keer klaar zijn'