TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op zijn social media maakte De Bruin het nieuws wereldkundig. “Volgende week en die week erna maak ik nog tv. Maar vanaf 1 januari ga ik met deze vakvrouw vijf dagen in de week radio maken, elke werkdag tussen 16.00-17.00 uur op NPO Radio 1“, zo schrijft hij. Die vakvrouw is Suzanne Bosman, waarmee hij ook samenwerkt bij het tv-programma EenVandaag.
Volgende week en die week erna maak ik nog TV. Maar vanaf 1 januari ga ik met deze vakvrouw 5 dagen in de week radio maken, elke werkdag tussen 16.00-17.00 uur op @NPORadio1. En dus was dit vandaag ineens onze laatste keer samen als duo op TV! Vrijdag 13/12 is mijn allerlaatste. pic.twitter.com/m2dh8mH04b — Lammert de Bruin (@lammert) November 27, 2019
Radio EenVandaag heeft nu nog dagelijks een prominente plaats bij de NPO, maar vanaf 1 januari is dat tijdslot vergeven aan het nieuwe programma van Dionne Stax en Toine van Peperstraten. Daardoor schuift Radio EenVandaag door naar 16.00 uur, waar het een uur zendtijd van Nieuws en Co. heeft weten te kapen.
De 40-jarige De Bruin werkt al sinds 2007 als redacteur voor EenVandaag. Voor het programma houdt hij zich naast social media vooral bezig met justitie, cultuur en koninklijk nieuws. Ook was hij in het verleden als commentator werkzaam bij het programma Kun je het al zien? van Paul de Leeuw.
Pieter Derks over het nieuwe realityspel Wolven: 'Een echte mindf*ck'
10:00Beste Zangers-deelnemer Yves Berendse onthult of hij openstaat voor een eigen realityserie
09:10Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'
09:05Urk!-ster Mathilde verbreekt relatie met vriend Davy: ‘Zo snel mogelijk achter me laten’
08:59Douwe Bob eerste gast in nieuw seizoen Eva na bijzondere zomer