TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij Laura werd op haar vijftiende een tumor in haar ribben geconstateerd. Na behandeling leek Laura weer beter, maar de kanker kwam toch weer terug, ditmaal ongeneeslijk. De kunstgeschiedenisstudente besloot zich niet te laten behandelen in de hoop op een misschien korter, maar wel kwalitatief beter leven.
In de tijd die haar restte schreef Laura het boek LEEF! waarin ze haar keuze uitlegde en ook vertelde hoe de kanker haar leven veranderde. Van dat boek werd een theatervoorstelling gemaakt waarin actrice Jamie Grant de rol van Laura speelde. Daarna was de studente te gast in menig talkshow en tv-programma, van RTL Late night tot Coen Verbraak Kijken in de ziel.
„Niemand weet wanneer hij doodgaat en dat doet er ook niet toe”, zei Laura in een van haar interviews. ”Het gaat erom wat je met je leven doet.”
Familie Gillis: Massa Is Kassa binnenkort terug en dit kan je allemaal verwachten
10:08Temptation Island Spanje loopt he-le-maal uit de hand en gast gooit tablet van een berg
08:12De TV van gisteren: De Verraders sluit de aflevering af met ‘zieke plottwist’
20:41Volgers hadden gelijk: Astrid Kersseboom is de verteller van The Passion
19:47Daan Schuurmans als ambitieuze koopman en Malou Gorter als barones in Grand Hotel aan Zee