TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij Laura werd op haar vijftiende een tumor in haar ribben geconstateerd. Na behandeling leek Laura weer beter, maar de kanker kwam toch weer terug, ditmaal ongeneeslijk. De kunstgeschiedenisstudente besloot zich niet te laten behandelen in de hoop op een misschien korter, maar wel kwalitatief beter leven.
In de tijd die haar restte schreef Laura het boek LEEF! waarin ze haar keuze uitlegde en ook vertelde hoe de kanker haar leven veranderde. Van dat boek werd een theatervoorstelling gemaakt waarin actrice Jamie Grant de rol van Laura speelde. Daarna was de studente te gast in menig talkshow en tv-programma, van RTL Late night tot Coen Verbraak Kijken in de ziel.
„Niemand weet wanneer hij doodgaat en dat doet er ook niet toe”, zei Laura in een van haar interviews. ”Het gaat erom wat je met je leven doet.”
Partnerbijdrage
Oos Kesbeke heeft grootse plannen en wil een eigen Pickle Festival in Nederland
12:10Blijft Fred uit B&B Vol Liefde in Nederland door nieuwe vriendin? 'Wil nu niet terug'
10:49Hereniging Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde in Spanje voor iedereen te volgen
10:00Camiel Kesbeke droomt van deelname aan deze tv-programma's
09:57Eline: 'Ik deed niet mee aan B&B Vol Liefde omdat ik een kind wil'