TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij Laura werd op haar vijftiende een tumor in haar ribben geconstateerd. Na behandeling leek Laura weer beter, maar de kanker kwam toch weer terug, ditmaal ongeneeslijk. De kunstgeschiedenisstudente besloot zich niet te laten behandelen in de hoop op een misschien korter, maar wel kwalitatief beter leven.
In de tijd die haar restte schreef Laura het boek LEEF! waarin ze haar keuze uitlegde en ook vertelde hoe de kanker haar leven veranderde. Van dat boek werd een theatervoorstelling gemaakt waarin actrice Jamie Grant de rol van Laura speelde. Daarna was de studente te gast in menig talkshow en tv-programma, van RTL Late night tot Coen Verbraak Kijken in de ziel.
„Niemand weet wanneer hij doodgaat en dat doet er ook niet toe”, zei Laura in een van haar interviews. ”Het gaat erom wat je met je leven doet.”
Geen rol voor Cornald Maas bij Songfestival 2027: 'Had het graag nog een keer gedaan'
14:10De eerste beelden van Expeditie Robinson zijn er: 'Jullie zijn écht nog niet klaar voor wat jullie gaan zien'
13:29Nog geen genoeg van De Hanslers? Je kunt vanavond meteen verder kijken
13:00Emotionele start van Flikken Rotterdam: speciaal eerbetoon aan overleden Cees Geel
11:11Waar is Emile Ratelband? Dochter Minou wanhopig: 'Ontzettend ongerust'