TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL trok vorige week per direct de stekker uit De Villa nadat bleek dat er grensoverschrijdend gedrag is vertoond op de set van de serie. Op uitgezonden beelden van de realityreeks was te zien hoe een 'bloedgeile' man meermaals probeerde seks te hebben met een vrouw die daar duidelijk geen zin in had.
RTL-directeur Peter van der Vorst heeft naar aanleiding van deze gebeurtenis gesprekken gevoerd met andere deelnemers van realityreeksen. Daarvan is hij zich kapot geschrokken, laat hij weten aan RTL Boulevard.
"Gisteren hebben wij voor het eerst zelf met de betrokken kandidaten gesproken. Ik ben me kapot geschrokken. Het is schokkend wat daar op locatie is gebeurd. Vooral de makers van het programma zijn zwaar over hun ethische grenzen heengegaan."
Alle zogenaamde 'guilty pleasure-programma's' worden nu opgeschort, totdat RTL zeker weet op welke manier de programma's achter de schermen tot stand zijn gekomen. "Ik wil het vertrouwen terugwinnen in dit genre", zegt RTL-programmadirecteur Peter van der Vorst. Hij zegt ook dat productiemaatschappij Blue Circle deelnemers van De Villa door hen alcohol te geven heeft aangespoord tot grensoverschrijdend gedrag.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker