TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL trok vorige week per direct de stekker uit De Villa nadat bleek dat er grensoverschrijdend gedrag is vertoond op de set van de serie. Op uitgezonden beelden van de realityreeks was te zien hoe een 'bloedgeile' man meermaals probeerde seks te hebben met een vrouw die daar duidelijk geen zin in had.
RTL-directeur Peter van der Vorst heeft naar aanleiding van deze gebeurtenis gesprekken gevoerd met andere deelnemers van realityreeksen. Daarvan is hij zich kapot geschrokken, laat hij weten aan RTL Boulevard.
"Gisteren hebben wij voor het eerst zelf met de betrokken kandidaten gesproken. Ik ben me kapot geschrokken. Het is schokkend wat daar op locatie is gebeurd. Vooral de makers van het programma zijn zwaar over hun ethische grenzen heengegaan."
Alle zogenaamde 'guilty pleasure-programma's' worden nu opgeschort, totdat RTL zeker weet op welke manier de programma's achter de schermen tot stand zijn gekomen. "Ik wil het vertrouwen terugwinnen in dit genre", zegt RTL-programmadirecteur Peter van der Vorst. Hij zegt ook dat productiemaatschappij Blue Circle deelnemers van De Villa door hen alcohol te geven heeft aangespoord tot grensoverschrijdend gedrag.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde