TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
"Mijn cliënt had gehoopt dat het niet zover had hoeven te komen", aldus Danny Snijders de advocaat van Peter.
Eerder beweerde Nicol dat de overeenkomst waar Peter het over heeft, onder dwang is getekend en ook donderdag stipt ze dit aan. Daarbij werd ook de vermeende verhandeling door Gillis aangehaald, waarvan Kremers slachtoffer zou zijn geweest. Volgens de advocaat van Nicol, Allon Kijl, is de overeenkomst alleen maar gemaakt om te zorgen dat Nicol zwijgt aangezien de verhalen over vermeende mishandeling Peter geen windeieren zullen leggen.
Massa Is Kassa-ster Peter eist ook inzage in het boek dat Nicol uit wil brengen. Ze bespreekt hierin onder meer haar relatie met hem. Peter wil op zijn beurt weten wat ze daarover gaat schrijven want volgens hem mogen er geen passages instaan die de geheimhoudingsplicht overtreden. Volgens de advocaat van Nicol gaat het hierbij om 'preventieve censuur'. En ook is het boek nog niet af aldus Nicol zelf.
In de rechtbank laat Nicol donderdag weten dat ze 'na de eerste klap weg had moeten gaan'. Zij beweert door hem fysiek en mentaal mishandeld te zijn. En ze zou tijdens haar relatie met Peter 'compleet afhankelijk van hem' zijn geweest.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen