TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
"Mijn cliënt had gehoopt dat het niet zover had hoeven te komen", aldus Danny Snijders de advocaat van Peter.
Eerder beweerde Nicol dat de overeenkomst waar Peter het over heeft, onder dwang is getekend en ook donderdag stipt ze dit aan. Daarbij werd ook de vermeende verhandeling door Gillis aangehaald, waarvan Kremers slachtoffer zou zijn geweest. Volgens de advocaat van Nicol, Allon Kijl, is de overeenkomst alleen maar gemaakt om te zorgen dat Nicol zwijgt aangezien de verhalen over vermeende mishandeling Peter geen windeieren zullen leggen.
Massa Is Kassa-ster Peter eist ook inzage in het boek dat Nicol uit wil brengen. Ze bespreekt hierin onder meer haar relatie met hem. Peter wil op zijn beurt weten wat ze daarover gaat schrijven want volgens hem mogen er geen passages instaan die de geheimhoudingsplicht overtreden. Volgens de advocaat van Nicol gaat het hierbij om 'preventieve censuur'. En ook is het boek nog niet af aldus Nicol zelf.
In de rechtbank laat Nicol donderdag weten dat ze 'na de eerste klap weg had moeten gaan'. Zij beweert door hem fysiek en mentaal mishandeld te zijn. En ze zou tijdens haar relatie met Peter 'compleet afhankelijk van hem' zijn geweest.
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint