TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
"Mijn cliënt had gehoopt dat het niet zover had hoeven te komen", aldus Danny Snijders de advocaat van Peter.
Eerder beweerde Nicol dat de overeenkomst waar Peter het over heeft, onder dwang is getekend en ook donderdag stipt ze dit aan. Daarbij werd ook de vermeende verhandeling door Gillis aangehaald, waarvan Kremers slachtoffer zou zijn geweest. Volgens de advocaat van Nicol, Allon Kijl, is de overeenkomst alleen maar gemaakt om te zorgen dat Nicol zwijgt aangezien de verhalen over vermeende mishandeling Peter geen windeieren zullen leggen.
Massa Is Kassa-ster Peter eist ook inzage in het boek dat Nicol uit wil brengen. Ze bespreekt hierin onder meer haar relatie met hem. Peter wil op zijn beurt weten wat ze daarover gaat schrijven want volgens hem mogen er geen passages instaan die de geheimhoudingsplicht overtreden. Volgens de advocaat van Nicol gaat het hierbij om 'preventieve censuur'. En ook is het boek nog niet af aldus Nicol zelf.
In de rechtbank laat Nicol donderdag weten dat ze 'na de eerste klap weg had moeten gaan'. Zij beweert door hem fysiek en mentaal mishandeld te zijn. En ze zou tijdens haar relatie met Peter 'compleet afhankelijk van hem' zijn geweest.
Peter Pannekoek blikt terug op Gouden Televizier-Ring Gala 2026: 'Op deze grap verheugde ik me echt'
14:15Over Mijn Lijk-Koen voltooit marathon na halfzijdige verlamming
13:14Monica Geuze en Valerio Zeno blazen oud tv-programma nieuw leven in
11:27Wordt Hans Kesting dan misschien de nieuwe Sinterklaas? Paul de Leeuw reageert
10:05Expeditie Robinson 2026: dit zijn de deelnemers