TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
"Mijn cliënt had gehoopt dat het niet zover had hoeven te komen", aldus Danny Snijders de advocaat van Peter.
Eerder beweerde Nicol dat de overeenkomst waar Peter het over heeft, onder dwang is getekend en ook donderdag stipt ze dit aan. Daarbij werd ook de vermeende verhandeling door Gillis aangehaald, waarvan Kremers slachtoffer zou zijn geweest. Volgens de advocaat van Nicol, Allon Kijl, is de overeenkomst alleen maar gemaakt om te zorgen dat Nicol zwijgt aangezien de verhalen over vermeende mishandeling Peter geen windeieren zullen leggen.
Massa Is Kassa-ster Peter eist ook inzage in het boek dat Nicol uit wil brengen. Ze bespreekt hierin onder meer haar relatie met hem. Peter wil op zijn beurt weten wat ze daarover gaat schrijven want volgens hem mogen er geen passages instaan die de geheimhoudingsplicht overtreden. Volgens de advocaat van Nicol gaat het hierbij om 'preventieve censuur'. En ook is het boek nog niet af aldus Nicol zelf.
In de rechtbank laat Nicol donderdag weten dat ze 'na de eerste klap weg had moeten gaan'. Zij beweert door hem fysiek en mentaal mishandeld te zijn. En ze zou tijdens haar relatie met Peter 'compleet afhankelijk van hem' zijn geweest.
Promenade terug op tv: hier gaat 'Promemedia' over
15:00Alle winnaars van De Bondgenoten op een rijtje
14:49Hanna, Sigourney, Dennis en Yvonne zijn de nieuwe Bondgenoten
13:55Mexx uit B&B Vol Liefde onthult: 'Dit heb ik van het programma geleerd'
13:14Dit programma vervangt We Zijn er Bijna! op NPO1