TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Afgelopen vrijdag riep Tim Hofman via sociale media op om informatie te delen over ambtenaren die bij de Belastingdienst verantwoordelijk zouden zijn voor de toeslagenaffaire: "Wie zijn er hoofdelijk schuldig aan het racisme, het verwoesten van levens en traumatiseren van mensen. Werken zij nog bij de Belastingdienst, mochten zij hun baan houden? Mocht je info hebben, deel het (anoniem) met ons", schreef Tim op zijn Instagram.
Binnen de Belastingdienst is grote onrust uitgebroken over de aankondiging dat BOOS een uitzending wil maken over het toeslagenschandaal. Vakbond NCF heeft aangifte gedaan tegen het online programma, dat bevestigt voorzitter Albert van der Smissen: "Dit is regelrechte intimidatie van ambtenaren."
De omroep achter BOOS, BNNVARA, laat in een verklaring weten dat er al enkele maanden wordt gewerkt aan een onderzoek naar de Belastingdienst: "De redactie heeft stukken ingezien waaruit blijkt dat er ambtenaren zijn die regels overtreden hebben en buiten het protocol gewerkt hebben. Onze vraag is: hoe is de Belastingdienst omgegaan met deze mensen? We willen weten of hier consequenties aan verbonden zijn en op welke posities deze mensen nu zitten. Dat wordt in de oproep bedoeld". Volgens de omroep heeft vakbond NCF het verkeerd geïnterpreteerd.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?