TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Afgelopen vrijdag riep Tim Hofman via sociale media op om informatie te delen over ambtenaren die bij de Belastingdienst verantwoordelijk zouden zijn voor de toeslagenaffaire: "Wie zijn er hoofdelijk schuldig aan het racisme, het verwoesten van levens en traumatiseren van mensen. Werken zij nog bij de Belastingdienst, mochten zij hun baan houden? Mocht je info hebben, deel het (anoniem) met ons", schreef Tim op zijn Instagram.
Binnen de Belastingdienst is grote onrust uitgebroken over de aankondiging dat BOOS een uitzending wil maken over het toeslagenschandaal. Vakbond NCF heeft aangifte gedaan tegen het online programma, dat bevestigt voorzitter Albert van der Smissen: "Dit is regelrechte intimidatie van ambtenaren."
De omroep achter BOOS, BNNVARA, laat in een verklaring weten dat er al enkele maanden wordt gewerkt aan een onderzoek naar de Belastingdienst: "De redactie heeft stukken ingezien waaruit blijkt dat er ambtenaren zijn die regels overtreden hebben en buiten het protocol gewerkt hebben. Onze vraag is: hoe is de Belastingdienst omgegaan met deze mensen? We willen weten of hier consequenties aan verbonden zijn en op welke posities deze mensen nu zitten. Dat wordt in de oproep bedoeld". Volgens de omroep heeft vakbond NCF het verkeerd geïnterpreteerd.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen