TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Afgelopen vrijdag riep Tim Hofman via sociale media op om informatie te delen over ambtenaren die bij de Belastingdienst verantwoordelijk zouden zijn voor de toeslagenaffaire: "Wie zijn er hoofdelijk schuldig aan het racisme, het verwoesten van levens en traumatiseren van mensen. Werken zij nog bij de Belastingdienst, mochten zij hun baan houden? Mocht je info hebben, deel het (anoniem) met ons", schreef Tim op zijn Instagram.
Binnen de Belastingdienst is grote onrust uitgebroken over de aankondiging dat BOOS een uitzending wil maken over het toeslagenschandaal. Vakbond NCF heeft aangifte gedaan tegen het online programma, dat bevestigt voorzitter Albert van der Smissen: "Dit is regelrechte intimidatie van ambtenaren."
De omroep achter BOOS, BNNVARA, laat in een verklaring weten dat er al enkele maanden wordt gewerkt aan een onderzoek naar de Belastingdienst: "De redactie heeft stukken ingezien waaruit blijkt dat er ambtenaren zijn die regels overtreden hebben en buiten het protocol gewerkt hebben. Onze vraag is: hoe is de Belastingdienst omgegaan met deze mensen? We willen weten of hier consequenties aan verbonden zijn en op welke posities deze mensen nu zitten. Dat wordt in de oproep bedoeld". Volgens de omroep heeft vakbond NCF het verkeerd geïnterpreteerd.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
'Vanaf deze datum is Grand Hotel aan Zee te zien'
12:01Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op vrijdag
09:39Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer