TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Schouten schrijft op X, het voormalige Twitter, dat zijn cliënt donderdagochtend rond 9.41 uur op het politiebureau was om aangifte te doen wegens belediging (waar smaad en laster onder vallen).
De man, die ook in het boek van Maxime anoniem was, herkent zich niet in haar claims dat ze als 15-jarige door hem zou zijn verkracht. Destijds was de vermeende dader zelf ook 15 en hij beweert een stuk minder ervaren te zijn dan Maxime die in zijn herinnering juist het voortour nam.
Daarnaast heeft de man een sommatie gemaakt richting de uitgeverij. Inzet: het uit de handel nemen van Maximes gehekelde biografie totdat de rechter kan beslissen of haar claims rechtsgeldig zijn.
Vanmorgen 9.41 uur heeft mijn cliënt, die Maxime Meiland verwijt vals door haar te zijn beschuldigd van verkrachting, aangifte gedaan tegen haar op het politiebureau wegens belediging (smaad en/of laster).
Ook is een klacht ingediend bij de hulpofficier van justitie. Cliënt… — Peter C. Schouten (@SchoutenLegal) December 7, 2023
Yvon Jaspers deelt heel leuk nieuws over Boer Zoekt Vrouw-stel Roel en Simone
10:29The Voice-deelnemer Thijs heeft te maken met roddels: 'Dit is fake nieuws'
10:24Echte Gooische Moeders krijgt een zesde seizoen
09:46Video: Antine onthult bizarre details over Monique en nieuwe schoondochter Veerle
09:15Op deze datum zie je de reünie van Winter Vol Liefde 2026