TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Schouten schrijft op X, het voormalige Twitter, dat zijn cliënt donderdagochtend rond 9.41 uur op het politiebureau was om aangifte te doen wegens belediging (waar smaad en laster onder vallen).
De man, die ook in het boek van Maxime anoniem was, herkent zich niet in haar claims dat ze als 15-jarige door hem zou zijn verkracht. Destijds was de vermeende dader zelf ook 15 en hij beweert een stuk minder ervaren te zijn dan Maxime die in zijn herinnering juist het voortour nam.
Daarnaast heeft de man een sommatie gemaakt richting de uitgeverij. Inzet: het uit de handel nemen van Maximes gehekelde biografie totdat de rechter kan beslissen of haar claims rechtsgeldig zijn.
Vanmorgen 9.41 uur heeft mijn cliënt, die Maxime Meiland verwijt vals door haar te zijn beschuldigd van verkrachting, aangifte gedaan tegen haar op het politiebureau wegens belediging (smaad en/of laster).
Ook is een klacht ingediend bij de hulpofficier van justitie. Cliënt… — Peter C. Schouten (@SchoutenLegal) December 7, 2023
Partnerbijdrage
Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning
06:47Vanavond op TV: De grannies van Amsterdam, Mr. Frank Visser doet uitspraak, The Mummy
01:22Komende week in GTST: Vernuftig verraad en de moordlustige moodboards