TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Schouten schrijft op X, het voormalige Twitter, dat zijn cliënt donderdagochtend rond 9.41 uur op het politiebureau was om aangifte te doen wegens belediging (waar smaad en laster onder vallen).
De man, die ook in het boek van Maxime anoniem was, herkent zich niet in haar claims dat ze als 15-jarige door hem zou zijn verkracht. Destijds was de vermeende dader zelf ook 15 en hij beweert een stuk minder ervaren te zijn dan Maxime die in zijn herinnering juist het voortour nam.
Daarnaast heeft de man een sommatie gemaakt richting de uitgeverij. Inzet: het uit de handel nemen van Maximes gehekelde biografie totdat de rechter kan beslissen of haar claims rechtsgeldig zijn.
Vanmorgen 9.41 uur heeft mijn cliënt, die Maxime Meiland verwijt vals door haar te zijn beschuldigd van verkrachting, aangifte gedaan tegen haar op het politiebureau wegens belediging (smaad en/of laster).
Ook is een klacht ingediend bij de hulpofficier van justitie. Cliënt… — Peter C. Schouten (@SchoutenLegal) December 7, 2023
Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle
09:16Grote verandering bij The Passion: bezoekers moeten voor het eerst betalen
08:52De TV van gisteren: Aanwezigheid Mark Rutte bezorgt Pauw & De Wit seizoensrecord
06:47Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Jackie Brown
06:00Alles over Waar de F*ck Is Stuk seizoen 2: van de deelnemers tot de startdatum