TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Schouten schrijft op X, het voormalige Twitter, dat zijn cliënt donderdagochtend rond 9.41 uur op het politiebureau was om aangifte te doen wegens belediging (waar smaad en laster onder vallen).
De man, die ook in het boek van Maxime anoniem was, herkent zich niet in haar claims dat ze als 15-jarige door hem zou zijn verkracht. Destijds was de vermeende dader zelf ook 15 en hij beweert een stuk minder ervaren te zijn dan Maxime die in zijn herinnering juist het voortour nam.
Daarnaast heeft de man een sommatie gemaakt richting de uitgeverij. Inzet: het uit de handel nemen van Maximes gehekelde biografie totdat de rechter kan beslissen of haar claims rechtsgeldig zijn.
Vanmorgen 9.41 uur heeft mijn cliënt, die Maxime Meiland verwijt vals door haar te zijn beschuldigd van verkrachting, aangifte gedaan tegen haar op het politiebureau wegens belediging (smaad en/of laster).
Ook is een klacht ingediend bij de hulpofficier van justitie. Cliënt… — Peter C. Schouten (@SchoutenLegal) December 7, 2023
Voor Engeland begint vandaag het echte werk op het WK voetbal. In de zestiende finales wacht Congo, dat niets liever doet dan een van de favorieten vroegtijdig naar huis sturen.
Caroline Tensen en Hugo Kennis maken middagprogramma voor RTL
14:47GTST-ster Everon Jackson Hooi (44) wacht enorme uitdaging: 'Conditie knap waardeloos'
14:02Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is