TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Schouten schrijft op X, het voormalige Twitter, dat zijn cliënt donderdagochtend rond 9.41 uur op het politiebureau was om aangifte te doen wegens belediging (waar smaad en laster onder vallen).
De man, die ook in het boek van Maxime anoniem was, herkent zich niet in haar claims dat ze als 15-jarige door hem zou zijn verkracht. Destijds was de vermeende dader zelf ook 15 en hij beweert een stuk minder ervaren te zijn dan Maxime die in zijn herinnering juist het voortour nam.
Daarnaast heeft de man een sommatie gemaakt richting de uitgeverij. Inzet: het uit de handel nemen van Maximes gehekelde biografie totdat de rechter kan beslissen of haar claims rechtsgeldig zijn.
Vanmorgen 9.41 uur heeft mijn cliënt, die Maxime Meiland verwijt vals door haar te zijn beschuldigd van verkrachting, aangifte gedaan tegen haar op het politiebureau wegens belediging (smaad en/of laster).
Ook is een klacht ingediend bij de hulpofficier van justitie. Cliënt… — Peter C. Schouten (@SchoutenLegal) December 7, 2023
Partnerbijdrage
Yves Berendse hoopt op duet met Marco Borsato: 'Lijkt me helemaal te gek'
10:56Chantal Janzen 'voelde soms woede' tijdens opnames nieuw seizoen The Voice of Holland: 'Hoe haal je het in je hoofd?'
10:23Yves Berendse weigerde 'andere stem' op te zetten in The Masked Singer
10:00Linda de Mol blijkt zelf behoorlijk fanatiek: 'Ik speel altijd om te winnen'
09:43Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All