TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
"Van terugkomen op televisie zou geen sprake mogen zijn zolang er nog geen grondig en onafhankelijk onderzoek is verricht naar de misstanden door een onafhankelijke partij", zo laat Diekstra in een statement weten aan RTL Boulevard.
Volgens de advocaat is er geen sprake van een grondig onderzoek en is het daarom niet goed dat The Voice alweer terugkeert op de buis. "Daarbij is het een probleem dat het eerdere onderzoek nooit publiek is gemaakt", zo zegt hij.
In zijn statement zet Diekstra ook volop vraagtekens bij de redenen om The Voice terug te laten keren. "Het lijkt erop dat men meer gefocust is op financiële motieven dan op het aanpakken van de structurele problemen die binnen de productie speelden."
Eerder deze week bevestigde RTL-baas Peter van der Vorst in het AD dat er wordt gewerkt aan een terugkeer van de talentenjacht. Het programma werd in 2022 van de buis gehaald vanwege beschuldigingen van grensoverschrijdend gedrag door onder meer Rietbergen.
Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?
10:16De startdatum van het tweede seizoen Anoniem is bekend