TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Ajouad el Miloudi keert binnenkort terug op de buis met een nieuwe reeks van zijn reportageserie #Ajouad.
De presentator onderzoekt opnieuw actuele onderwerpen waar de meningen over uiteenlopen.
Het nieuwe seizoen bestaat wederom uit drie delen met steeds een ander veelbesproken onderwerp. Ajouad duikt deze keer in de wereld van de keiharde cancelcultuur, het DNA van de Amsterdamse Zuidas en de wereld van jonge gokkers.
De presentator maakt het programma vooral vanuit zijn persoonlijke fascinatie voor de ontwikkeling en taboes rondom maatschappelijke thema's. "Tot nu toe komen alle programma's die ik heb mogen maken voort uit de interesse in andere mensen en hun keuzes. Ook voor dit drieluik mag ik mensen spreken over onderwerpen waar ik me al jarenlang van alles over afvraag." Ajouad heeft niet de intentie om kijkers 'iets op te leggen', maar wil vooral 'andere ideeën en levenswijzen laten zien'.
#Ajouad is vanaf 10 november 2022 drie weken lang op donderdag om 21:00 uur te zien bij NPO 3.
Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire