TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Het NOS Journaal krijgt twee nieuwe gezichten: Albert Bos en Youssef Abjij. Zij nemen de plek in van Malou Petter, die is overgestapt naar Talpa.
Albert Bos en Youssef Ajij, beiden verslaggever, starten volgend jaar als presentatoren van het NOS Journaal. Ze kwamen als beste uit de interne screentest die werd georganiseerd na het vertrek van Malou Petter.
Bos gaat het nieuwsprogramma fulltime presenteren. Abjij blijft voor de helft zijn rol van verslaggever houden. De presentatoren beginnen in februari met hun inwerkprogramma.
''Er is niets mooier dan de directe schakel te zijn tussen nieuws en kijker", aldus Albert Bos. "Tien jaar heb ik dat als verslaggever in Den Haag mogen doen. En ik kijk er erg naar uit om dat nu als presentator van het journaal te doen."
Ook Youssef Abjij kijkt uit naar zijn rol als presentator van het journaal: "Als verslaggever ben je een soort eenmansbedrijf, dus ik kijk er erg naar uit om met collega's voor en achter de schermen samen te werken aan betrouwbaar en onafhankelijk nieuws. En omdat ik ook verslaggever blijf, voelt het als het beste van twee werelden."
Jan Versteegh geeft kijkje achter de schermen bij De Bondgenoten
14:11Baantjer-acteur Piet Kamerman (Lowietje) overleden
13:46Videoland gaat het concert van Yves Berendse live uitzenden
13:21Kijkers raken niet uitgepraat over Josylvio in De Verraders
12:48Gemist op SBS6 dit weekend: gillende Eveline Stallaart, ontklede Peter Gillis en knikkerkussers