TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
De tegenvallende kijkcijfers voor Alles is Muziek volgden elkaar op.
Het Aziatische duo Yumbo Dump is ook niet meer terug te zien in de uitzendingen. Het duo bootst geluiden na met hun lichaam en heeft onder andere meegedaan aan America's Got Talent. De Nederlandse kijkers vonden het optreden van het duo niet overtuigend en vooral stereotyperend. Daarom heeft RTL besloten om het duo niet meer terug te laten keren in de uitzendingen.
In Alles is Muziek van RTL 4 strijden twee teams, onder leiding van captains Holly Mae Brood en Jeroen van Koningsbrugge, om alledaagse voorwerpen waarmee ze een bekend poplied moeten naspelen.
De volgende, ingekorte aflevering, van Alles is Muziek is zaterdag 22 april om 21.50 uur te zien op RTL 4.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'