TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In een video op Instagram maakt de zangeres van haar hart geen moordkuil. Anouk vertelt dat ze in eerste instantie de YouTube-uitzending van BOOS op donderdag wilde afwachten. Maar na de verklaring van Jeroen Rietbergen en een paar telefoontjes die ze pleegde, besloot ze maar meteen op te stappen.
"Ik wil niet meer werken op een plek waar jarenlang een aantal mannen misbruik heeft gemaakt van hun positie en waar er bewust is gekozen om het stil te houden en een andere kant op te kijken."
Zaterdag nam Jeroen Rietbergen al ontslag als bandleider van The Voice nadat hij door de redactie van het programma BOOS was gevraagd om een reactie op beschuldigingen van seksueel overschrijdend gedrag door diverse oud-deelnemers.
Ali B wacht intussen waarschijnlijk met samengeknepen billen op de uitzending van BOOS. Tegen hem ligt in ieder geval een aangifte bij de politie.
De andere The Voice-coaches hebben nog niet gereageerd op het vertrek van Anouk.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De TV van gisteren: kijkers genieten van de mooie locaties én van Quinty Trustfull in Het Perfecte Plaatje op Reis
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, A Knight's Tale
20:54Marieke Elsinga maakt dit najaar comeback bij RTL Boulevard
16:06André Rieu opnieuw op Vrijthof maar wat als Nederland dan een WK-wedstrijd speelt?