TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In een video op Instagram maakt de zangeres van haar hart geen moordkuil. Anouk vertelt dat ze in eerste instantie de YouTube-uitzending van BOOS op donderdag wilde afwachten. Maar na de verklaring van Jeroen Rietbergen en een paar telefoontjes die ze pleegde, besloot ze maar meteen op te stappen.
"Ik wil niet meer werken op een plek waar jarenlang een aantal mannen misbruik heeft gemaakt van hun positie en waar er bewust is gekozen om het stil te houden en een andere kant op te kijken."
Zaterdag nam Jeroen Rietbergen al ontslag als bandleider van The Voice nadat hij door de redactie van het programma BOOS was gevraagd om een reactie op beschuldigingen van seksueel overschrijdend gedrag door diverse oud-deelnemers.
Ali B wacht intussen waarschijnlijk met samengeknepen billen op de uitzending van BOOS. Tegen hem ligt in ieder geval een aangifte bij de politie.
De andere The Voice-coaches hebben nog niet gereageerd op het vertrek van Anouk.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis