TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In een video op Instagram maakt de zangeres van haar hart geen moordkuil. Anouk vertelt dat ze in eerste instantie de YouTube-uitzending van BOOS op donderdag wilde afwachten. Maar na de verklaring van Jeroen Rietbergen en een paar telefoontjes die ze pleegde, besloot ze maar meteen op te stappen.
"Ik wil niet meer werken op een plek waar jarenlang een aantal mannen misbruik heeft gemaakt van hun positie en waar er bewust is gekozen om het stil te houden en een andere kant op te kijken."
Zaterdag nam Jeroen Rietbergen al ontslag als bandleider van The Voice nadat hij door de redactie van het programma BOOS was gevraagd om een reactie op beschuldigingen van seksueel overschrijdend gedrag door diverse oud-deelnemers.
Ali B wacht intussen waarschijnlijk met samengeknepen billen op de uitzending van BOOS. Tegen hem ligt in ieder geval een aangifte bij de politie.
De andere The Voice-coaches hebben nog niet gereageerd op het vertrek van Anouk.
Gordon hard aangepakt in De Oranjezomer: 'Het is een patiënt'
08:21De TV van gisteren: gillende kinderen verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Radar, Huizenruilers, Dune
06:00Begin de zomer goed met een nieuw seizoen van Echte Gooische Moeders
15:16Dit is waarom Thomas van Groningen maar kort te zien is bij De Oranjezomer
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
