TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In een video op Instagram maakt de zangeres van haar hart geen moordkuil. Anouk vertelt dat ze in eerste instantie de YouTube-uitzending van BOOS op donderdag wilde afwachten. Maar na de verklaring van Jeroen Rietbergen en een paar telefoontjes die ze pleegde, besloot ze maar meteen op te stappen.
"Ik wil niet meer werken op een plek waar jarenlang een aantal mannen misbruik heeft gemaakt van hun positie en waar er bewust is gekozen om het stil te houden en een andere kant op te kijken."
Zaterdag nam Jeroen Rietbergen al ontslag als bandleider van The Voice nadat hij door de redactie van het programma BOOS was gevraagd om een reactie op beschuldigingen van seksueel overschrijdend gedrag door diverse oud-deelnemers.
Ali B wacht intussen waarschijnlijk met samengeknepen billen op de uitzending van BOOS. Tegen hem ligt in ieder geval een aangifte bij de politie.
De andere The Voice-coaches hebben nog niet gereageerd op het vertrek van Anouk.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten