TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Het programma Dwars door de Lage Landen werd al snel omarmd door de Nederlandse kijkers. Het grote succes werd bekroond met een nominatie voor de Gouden Televizier-Ring 2024. Vanavond waren de Vlaamse vrienden te gast in de talkshow Eva om meer te vertellen over de nominatie en het succes van het programma.
In het reisprogramma Dwars door de Lage Landen maken de Vlaamse vrienden Arnout, Ruben en Philippe wandeltochten door Nederland en België. Onderweg komen ze langs historische steden, verborgen parels en prachtige landschappen. Week na week wist het programma goede kijkcijfers te scoren.
De mannen van Dwars door de Lage Landen kwamen vanavond wandelend aan bij de studio van talkshow Eva in Amsterdam. Met Jinek spraken ze over het grote succes en de de nominatie voor de Gouden Televizier-Ring.
''Het is onwezenlijk bijna. Om genomineerd te worden voor de grootste televisieprijs van Nederland'', zegt Ruben over de nominatie voor de Gouden Televizier-Ring. Arnout stemt daarmee in.''We zijn heel dankbaar.''
In de talkshow zeggen de Vlaamse vrienden dat ze het bijzonder vinden dat ze genomineerd zijn. Samen met B&B Vol Liefde en Denkend aan Holland maken ze kans op deze felbegeerde prijs. ''Ik vind het fantastisch om eigenlijk gewoon aan een tafel te zitten naast André van Duin, zegt Philippe. ''In de jaren '80, dat was een idool van mij. Toen keken wij als Vlamingen allemaal naar André van Duin. Nu zitten we daar gewoon naast als mede-genomineerden. Dat is te gek voor woorden.''
Eva Jinek zegt in haar talkshow dat ze heeft gehoord dat als de Vlaamse vrienden winnen, zij met de Gouden Televizier-ring teruglopen naar België. ''Ja, pas op. We moeten heel voorzichtig zijn. Want we wilden dat doen, maar je mag geen tegenprestatie voorop stellen'', aldus Arnout. Eva is het daar niet mee eens en zegt dat ze dat niet zo moeten interpreteren, maar het gewoon als een vreugdedans naar België moeten zien.
Wie de Gouden Televizier-Ring 2024 wint, wordt aanstaande donderdag bekendgemaakt. Dan is het Gouden Televizier-Ring Gala om 20.30 uur bij AVROTROS op NPO 1 te zien.
The Voice terugkijken: Tristan maakt indruk met Love Yourself van Justin Bieber
10:52Kjeld Nuis en Joy Beune bejubeld door Vandaag Inside-kijkers: 'Die moeten een reallifesoap'
10:41Dit is de startdatum van het derde seizoen van Daar Gaan Ze Weer
10:06Nieuw seizoen Married at First Sight is vanaf deze datum te zien
07:56Alles wat je moet weten over het nieuwe SBS6-programma The Bicycle Race