TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
AVROTROS en songfestivalorganisator European Broadcasting Union (EBU) hebben al even contact gehad met elkaar. Binnenkort staat er een gesprek gepland tussen AVROTROS en een delegatie van de EBU om de diskwalificatie van Joost Klein en de gang van zaken achter de schermen te bespreken. Volgens RTL Boulevard heeft de organisator van het songfestival al aangegeven alle bezwaren van de omroep serieus te nemen.
In het gesprek tussen AVROTROS, NPO en de EBU dat binnenkort plaats zal vinden, staat de diskwalificatie van Joost Klein centraal. Klein werd gediskwalificeerd na een incident achter de schermen, waarvan het onderzoek inmiddels is stopgezet wegens gebrek aan bewijs.
Tijdens het gesprek zal ook de sfeer en de gang van zaken achter de schermen worden besproken. Eerder stuurde AVROTROS hier een bezwaarbrief over naar de EBU, maar daar werd niet op gereageerd. EBU heeft beloofd dat ze snel met antwoorden komen.
Nederland was niet de enige die kritiek had op de gang van zaken achter de schermen. Ook andere delegaties uit verschillende landen hebben zich hierover uitgesproken.
Volgens RTL Boulevard heeft een woordvoerder van AVROTROS benadrukt dat het nog niet duidelijk is of Nederland deelneemt aan het Eurovisie Songfestival in 2025. ''Alle opties liggen nog op tafel.'' De omroep zal binnenkort wel een besluit moeten nemen, aangezien de inschrijving half september sluit.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
Dit is wanneer de nieuwe serie van Francis van Broekhuizen op televisie te zien is
12:17Johan Derksen tóch aanwezig bij Vandaag Inside-uitzendingen vanuit Curaçao
11:20Dit programma vervangt Even Tot Hier op de zaterdagavond
10:54Hilarisch: Bekijk de bloopers van Gooische Vrouwen seizoen 7
09:52Bizarre Erfenissen met Maarten Steendam krijgt geen vervolg