TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
AVROTROS en songfestivalorganisator European Broadcasting Union (EBU) hebben al even contact gehad met elkaar. Binnenkort staat er een gesprek gepland tussen AVROTROS en een delegatie van de EBU om de diskwalificatie van Joost Klein en de gang van zaken achter de schermen te bespreken. Volgens RTL Boulevard heeft de organisator van het songfestival al aangegeven alle bezwaren van de omroep serieus te nemen.
In het gesprek tussen AVROTROS, NPO en de EBU dat binnenkort plaats zal vinden, staat de diskwalificatie van Joost Klein centraal. Klein werd gediskwalificeerd na een incident achter de schermen, waarvan het onderzoek inmiddels is stopgezet wegens gebrek aan bewijs.
Tijdens het gesprek zal ook de sfeer en de gang van zaken achter de schermen worden besproken. Eerder stuurde AVROTROS hier een bezwaarbrief over naar de EBU, maar daar werd niet op gereageerd. EBU heeft beloofd dat ze snel met antwoorden komen.
Nederland was niet de enige die kritiek had op de gang van zaken achter de schermen. Ook andere delegaties uit verschillende landen hebben zich hierover uitgesproken.
Volgens RTL Boulevard heeft een woordvoerder van AVROTROS benadrukt dat het nog niet duidelijk is of Nederland deelneemt aan het Eurovisie Songfestival in 2025. ''Alle opties liggen nog op tafel.'' De omroep zal binnenkort wel een besluit moeten nemen, aangezien de inschrijving half september sluit.
Video: Monique maakt ex-schoondochter Denise belachelijk: ‘Je kan ook gewoon praten’
09:23De TV van gisteren: Martijn Koning openhartig over Eva Jinek-rel in Boerderij van Dorst: ‘Nog steeds moeilijk mee’
00:52Komende week in GTST: Verloochende verwondingen en de afgekapte avances
15:07Video: Dit zijn de eerste beelden van Dames in de Dop met twee oud-deelnemers van De Bondgenoten
14:54Hele donkere dagen voor kerst: Dit is de trailer van Sleepers