TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In Aran on Tour kijkt Astrid nog één keer terug op de heftige confrontatie.
"Die camera’s zijn gewoon al een hele tijd aan het draaien op zo’n moment en je voelt van alles en dan probeer je wat rustig aan te doen. Maar ik zat zo in de knoop met alles", vertelt de B&B-eigenaresse. "Het was gewoon te veel."
Inmiddels kan Harmjan wel lachen om de confrontatie en hij neemt zijn aanstaande dan ook niks kwalijk. "Het is niet alleen haar temperament, maar ook het feit dat ze haar grenzen aangeeft. (...) Er zit geen dubbele bodem bij."
Harmjan weet maar al te goed dat dit betekent dat tegengas soms is wat Astrid nodig heeft. En daar is Astrid hem op haar beurt weer dankbaar voor. "Ik zit hier in Oostenrijk met twee kids, dus je moet er ook wel staan als vrouw zijnde. Maar dat wil niet zeggen dat ik geen man naast me wil, of nodig heb. Ik heb ook dat stootje nodig. Heel graag zelfs. En daar is 'ie heel goed in."
Afgelopen week werden de nieuwe eigenaren van een nieuw seizoen B&B Vol Liefde voorgesteld. In de zomer zullen de nieuwe afleveringen te zien zijn.
André uit Winter Vol Liefde 2026 blijkt zelf ook muzikaal aangelegd
10:03Zien: De eerste beelden van het zesde seizoen van De Bevers
09:56Op deze datum start het tiende seizoen van Floortje naar het Einde van de Wereld
09:39Ad van Kempen uit o.a. Van Speijk op 81-jarige leeftijd overleden
09:10Fans weten het nu zeker: 'In deze stad neemt Ewout Genemans zijn Bureau-serie op'