TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
In Aran on Tour kijkt Astrid nog één keer terug op de heftige confrontatie.
"Die camera’s zijn gewoon al een hele tijd aan het draaien op zo’n moment en je voelt van alles en dan probeer je wat rustig aan te doen. Maar ik zat zo in de knoop met alles", vertelt de B&B-eigenaresse. "Het was gewoon te veel."
Inmiddels kan Harmjan wel lachen om de confrontatie en hij neemt zijn aanstaande dan ook niks kwalijk. "Het is niet alleen haar temperament, maar ook het feit dat ze haar grenzen aangeeft. (...) Er zit geen dubbele bodem bij."
Harmjan weet maar al te goed dat dit betekent dat tegengas soms is wat Astrid nodig heeft. En daar is Astrid hem op haar beurt weer dankbaar voor. "Ik zit hier in Oostenrijk met twee kids, dus je moet er ook wel staan als vrouw zijnde. Maar dat wil niet zeggen dat ik geen man naast me wil, of nodig heb. Ik heb ook dat stootje nodig. Heel graag zelfs. En daar is 'ie heel goed in."
Afgelopen week werden de nieuwe eigenaren van een nieuw seizoen B&B Vol Liefde voorgesteld. In de zomer zullen de nieuwe afleveringen te zien zijn.
Partnerbijdrage
Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026
11:35Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'