TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dit bevestigt een woordvoerder van de Vlaamse publieke omroep tegenover dagblad De Morgen. Volgens de omroep zijn de gesprekken over deelname nog gaande.
De VRT heeft zich eerder op dezelfde lijn opgesteld als de Nederlandse omroep AVROTROS. De Vlaamse omroep vindt dat er vanuit de organisatie van het Songfestival duidelijk stelling moet worden genomen tegen oorlog en geweld.
Nederland besloot vorig jaar niet deel te nemen vanwege de aanwezigheid van Israël. België was toen wel van de partij, omdat de Franstalige omroep RTBF verantwoordelijk was voor de Belgische inzending. De VRT en RTBF wisselen elkaar jaarlijks af.
De officiële deadline voor landen om zich voor het Eurovisie Songfestival aan te melden, ligt op 15 september. Na die datum bestaat nog een periode waarin deelnemers zich zonder kosten kunnen terugtrekken.
Maandag werd al bekend dat Nederland de EBU om extra bedenktijd heeft gevraagd.
Irene van de Laar samen met haar zoon te zien in Race across the World: 'Meedoen heeft mijn leven verrijkt'
09:40Deze BN'ers helpen jonge ouders in nieuw seizoen Vier Handen Op Eén Buik
09:03Harry Mens stond op het punt RTL te verlaten: dít hield hem tegen
09:00De streamingtip van de week: De Eetclub op Netflix
08:33De TV van gisteren: Oos Kesbeke trots op alleskunner Frans