Actueel
Bruiloft van Prince Charming-koppel Marvin en Ferdi wordt groots
Marjolein Vos
  ·  
En de trouwdatum van het koppel is bekend: 21 juni 2023.
Kasteel
Het koppel gaat in een kasteel trouwen in Maastricht, waar de roots van Marvin liggen. Maar dat het koppel uitgerekend in die stad trouwt, is toeval. "We hebben gegoogled naar een kasteel in Nederland en toevallig kwam daar een kasteel in Maastricht uit", vertelt Marvin aan Boulevard. Het belooft een grootse bruiloft te worden met Gordon die het stel zal trouwen.
Dit bericht op Instagram bekijken
Huwelijksreis
Ook is het koppel van plan om op huwelijksreis te gaan. Dit willen ze eind 2023 gaan doen. Dat belooft een mooie luxe reis te worden. "Maar eerst de bruiloft", aldus Ferdi en dat duurt dus nog een halfjaar.
Het huidige seizoen van Prince Charming met Diego als single die op zoek gaat naar ware liefde, is elke donderdag te zien op Videoland.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Vragenvuur voor Sigrid Kaag in seizoensstart College Tour
Studenten ondervragen in deze seizoensstart van College Tour Sigrid Kaag, politiek leider van D66 en minister van Financiën. Aan bod komt haar vakgebied, maar ook de vele bedreigingen die ze te verwerken krijgt.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 09:24DNA Singers krijgt een tweede seizoen
09:01De TV van gisteren: Zing! verslaat concurrentie op matig bekeken tv-avond
06:47Vanavond op TV: Het verhaal van Vlaanderen, Jumanji: The Next Level, Miss Fisher's murder mysteries
11:04Ook Duncan Laurence en Nick Schilder in Beste Zangers 2023
10:09Johan Derksen opnieuw onder het mes