TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat nieuws komt maandag van de omroep.
Het impresariaat Bunker Theaterzaken van Micha laat op de website weten dat de show de titel Micha Wertheim Voor Twaalven draagt. Vanaf begin november gaat hij met de voorstelling toeren door het land en de kaartverkoop is in sommige theaters al gestart.
Waar de voorstelling over zal gaan, is verder nog niet bekend. "Eindelijk is het zover, uw lievelingscabaretier, die door anderen niet begrepen wordt, maar die u wel kunt waarderen, mag het oude jaar afsluiten op NPO1", staat op de website van Bunker Theaterzaken. "U kunt daar bij zijn. Live, en rechtstreeks vanuit het theater. Hoe dat kan? Dat zal op de avond zelf moeten blijken."
Zondagavond werd de tv-registratie van zijn voorstelling Micha Wertheim Voor Heel Even uitgezonden op NPO3. Hier keken 165.000 mensen naar.
In 2022 was het Claudia de Breij die voor de derde keer de oudejaarsconference mocht houden.
Dit bericht op Instagram bekijken
Deze programma's vervangen Married at First Sight op RTL4
13:20Wauw: Claude zingt de akoestische versie van C'est La Vie!
12:58Het Perfecte Plaatje op Reis: deze deelnemer gooide camera uit frustratie in de hoek
12:27MAFS: Dennis wil meer actie tussen de lakens dan Stefan
12:05Video: Esther gaat compleet uit haar plaat in De Bondgenoten: 'Pietje snot'