TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Het verhaal dat de Op1-presentator in Story vertelt klinkt behoorlijk ernstig. Groenhuijsen heeft twee keer in zijn leven een gescheurd netvlies opgelopen. De eerste keer was in Nederland en toen viel de schade mee, de tweede keer verliep minder soepel.
Groenhuijsen woonde destijds in de VS waar hij jarenlang correspondent was voor de NOS. Zijn netvlies scheurde middendoor waardoor er volgens de artsen nog maar twee oplossingen waren:"Het eerste is een behandeling waarbij gas in je oogbol wordt gespoten om de boel op zijn plek te houden. Maar dan kun je niet vliegen, want dan ontploft je oog.” Charles koos logischerwijze voor de andere oplossing.
Daarbij werd er olie in zijn oog gespoten. Maar ook die optie bleek niet zonder gevaar. "Dat is bij mij gaan lekken. Het zorgde voor een allergische reactie, waardoor je me vaak met een rood oog zag." Aha, vandaar dus. De gelekte bolletjes olie zijn daarna door een dokter uit zijn oog gehaald en daardoor is Groenhuijsen nu voor 50 tot 60 procent blind.
Dit is wanneer de nieuwe serie van Francis van Broekhuizen op televisie te zien is
12:17Johan Derksen tóch aanwezig bij Vandaag Inside-uitzendingen vanuit Curaçao
11:20Dit programma vervangt Even Tot Hier op de zaterdagavond
10:54Hilarisch: Bekijk de bloopers van Gooische Vrouwen seizoen 7
09:52Bizarre Erfenissen met Maarten Steendam krijgt geen vervolg