TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Het verhaal dat de Op1-presentator in Story vertelt klinkt behoorlijk ernstig. Groenhuijsen heeft twee keer in zijn leven een gescheurd netvlies opgelopen. De eerste keer was in Nederland en toen viel de schade mee, de tweede keer verliep minder soepel.
Groenhuijsen woonde destijds in de VS waar hij jarenlang correspondent was voor de NOS. Zijn netvlies scheurde middendoor waardoor er volgens de artsen nog maar twee oplossingen waren:"Het eerste is een behandeling waarbij gas in je oogbol wordt gespoten om de boel op zijn plek te houden. Maar dan kun je niet vliegen, want dan ontploft je oog.” Charles koos logischerwijze voor de andere oplossing.
Daarbij werd er olie in zijn oog gespoten. Maar ook die optie bleek niet zonder gevaar. "Dat is bij mij gaan lekken. Het zorgde voor een allergische reactie, waardoor je me vaak met een rood oog zag." Aha, vandaar dus. De gelekte bolletjes olie zijn daarna door een dokter uit zijn oog gehaald en daardoor is Groenhuijsen nu voor 50 tot 60 procent blind.
Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'
09:59De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland